Darbo skelbimas: ieškome turizmo literatūros projektų vadovo

Turizmo literatūros projektų vadovas

Kaunas – VšĮ „Terra Publica“

Darbo pobūdis

  • Turizmo ir užsakomųjų leidinių projektų administravimas ir valdymas.
  • Tiesioginis darbas su projektų dalyviais: autoriais, fotografais, iliustratoriais, vertėjais, užsakovais ir kt.
  • Su projektais susijusių dokumentų rengimas ir sudarymas.
  • Naujų leidybinių projektų kūrimas ir įgyvendinimas, idėjų generavimas.
  • Iškilusių problemų sprendimas, įmonės interesų užtikrinimas.
  • Dalyvavimas įmonės rinkodaros programoje.
  • Darbas visą darbo dieną.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  • Ne mažiau kaip 2 metų patirtis projektų administravimo srityje.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).
  • Komunikabilumas, derybų vedimo įgūdžiai.
  • Sisteminis mąstymas, greita orientacija, organizuotumas, kruopštumas.
  • Gebėjimas laisvai ir rišliai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Ne trumpesnis nei 2 metų vairavimo stažas (B kategorija).

Privalumai

  • Patirtis, žinios turizmo, kultūros srityje.
  • Administracinio darbo patirtis leidykloje ar redakcijoje.
  • Žurnalistinio darbo patirtis.
  • Komandinio darbo su viešaisiais pirkimais, projektais patirtis.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą, kuris priklauso nuo rezultatų.
  • Socialines garantijas ir socialiai atsakingą aplinką.
  • Darbą augančioje, novatoriškoje, draugiškoje kompanijoje.
  • Galimybę realizuoti savo idėjas.

Kita informacija

Leidykloje laukiami iniciatyvūs, kūrybiškai mąstantys žmonės, sugebantys racionaliai ir efektyviai spręsti jiems iškeltas užduotis.

Atlyginimo fondas 910 €/mėn.

CV priimami el.paštu ruta@terrapublica.lt iki 2019 m. gruodžio 11 d.