Terra Publica Leidykla

Jaunimo aikštė 2, Kaunas 50117, Lietuva

Knygynas – išparduotuvė
Jaunimo a. 2, Kaunas

Tel. 8 620 49907
knygynas@terrapublica.lt

Darbo laikas:
I-IV 10.00-17.00 val.
V 10.00-16.00 val.

Mus rasite:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas

Tel. (8 37) 32 88 20
info@terrapublica.lt

Darbo laikas:
I–IV 8.00–17.00 val.
V 8.00–16.00 val.

Pietų pertrauka:
I–V 12.00–12.45 val.

VšĮ „Terra Publica“
Registracijos adresas:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas
Įmonės kodas 135777892
PVM kodas LT357778917
Duomenis tvarko Registrų centras

Susisiekime

6 + 9 =

Administracija

Direktorė
Danguolė Kandrotienė
danguole@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

Plėtros vadovas
Vytautas Kandrotas
vytautas@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

 

 

Gamybos skyrius

Gamybos vadovė
Rūta Kilienė
ruta@terrapublica.lt
Mob. 8 683 15509

Gamybos projektų vadovė
Justina Borčakovskienė
justina@terrapublica.lt
Mob. 8 612 78 020

Redaktorė
Daiva Dmuchovska
daiva@terrapublica.lt
Mob. 8 683 64 335

Projektų vadovė
Vaiva Pėtelienė
vaiva@terrapublica.lt
Mob. 8 630 30 906

Dizainerė-maketuotoja
Zita Tijušienė
zita@terrapublica.lt

Kalbos redaktorė
Jovita Lankienė
jovita@terrapublica.lt

Prekybos skyrius

Pardavimo vadovė
Aušra Zabarauskienė
ausra@terrapublica.lt
Mob. 8 684 70 766

Pardavimų skyriaus administratorė
Ieva Žemaitaitytė
ieva@terrapublica.lt
Mob. 8 679 68 595

Vadybininkė
Neringa Poletajeva
neringa@terrapublica.lt
Mob. 8 672 67 995

Vadybininkė
Laura Kačalovienė
laura@terrapublica.lt
Mob. 8 684 70 405

Vadybininkė
Viltė Meškė
vilte@terrapublica.lt
Mob. tel. 8 683 64336

Rinkodaros vadybininkė
Marija Vaitiekienė
marija@terrapublica.lt 
Mob. 8 646 33844

Logistikos vadovas
Vaidotas Milišauskas
vaidas@terrapublica.lt
Mob. 8 683 56799