Kviečiame į naujo kelionių vadovo anglų kalba „Lithuania travel guide“ pristatymą

Rugsėjo 27-ąją – pasaulinio turizmo dieną 16 val. kviečiame į svetingumo kompleksą Pažaislio vienuolyne „Monte Pacis“. Čia įvyks nemokama paskaita HORTUS CONCLUSUS „Įdomiausios kelionės po Lietuvą su VYTAUTU KANDROTU“.

Turizmas – tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas. Ši diena minima nuo 1979 m., siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiausiuose pasaulio kampeliuose rengiami festivaliai ir fotokonkursai, organizuojami žygiai ir ekskursijos, skaitomos paskaitos, vyksta diskusijos ir seminarai.
Keliautojas ir fotografas,viešosios įstaigos „Terra Publica“ įkūrėjas ir redaktorius Vytautas Kandrotas nuo 2005 metų keliauja po Lietuvą ir fiksuoja atsinaujinančius turizmo ir kultūros paveldo objektus. Kelionių vadovų „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Ypatinga Lietuva“, „Iškylos Lietuvoje. Kelonės ir receptai“, „Po Lietuvą su šeima“ sudarytojas ir dar daugiau nei 20 pažintinių knygų apie Lietuvą bendraautorius apžvelgs Lietuvos kaip turizmo šalies potencialą, pasidalins savo keliavimo patirtimi ir įžvalgomis, atsakys į jus dominančius klausimus.
Jūsų laukia malonus siurprizas – pirmieji galėsite pavartyti patį naujausią, ką tik išleistą ir dar prekyboje nepasirodžiusį pažintinį kelionių vadovą anglų kalba „LITHUANIA. Travel guide“.

Ateikite ir sužinosite:
 Kuo Lietuva išsiskiria iš kitų Europos ir pasaulio valstybių?
 Kokios Lietuvos turizmo naujovės šiemet pritraukė keliautojų dėmesį?
 Kur Lietuvoje galite nukeliauti patys?
 Kaip Lietuvą pristatyti užsieniečiams ir ką rekomenduoti aplankyti jau atvykusiems užsienio svečiams?

Renginyje ne tik kalbėsime apie šalies grožį ir turizmo galimybes, bet ir pasižiūrėsime nuostabių fotografijų iš žemės ir iš oro, o kiekvieno dalyvio laukia leidyklos „Terra Publica“ suvenyrų krepšelis.

Renginys nemokamas. Būtina išankstinė rezervacija telefonu: +370 37 45 82 82; +370 655 95185 arba el. paštu: info@montepacis.lt

Paskelbti komentarą