(8 37) 32 88 20 info@terrapublica.lt

Terra Publica, VšĮ

Jaunimo aikštė 2, Kaunas 50117, Lietuva

Mus rasite:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas

Tel. (8 37) 32 88 20
Mob. 8 683 64 336
info@terrapublica.lt

Darbo laikas:
I–IV 8.00–17.00 val.
V 8.00–16.00 val.

Pietų pertrauka:
I–V 12.00–12.45 val.

VšĮ „Terra Publica“
Registracijos adresas:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas
Įmonės kodas 135777892
PVM kodas LT357778917
Duomenis tvarko Registrų centras

Susisiekime

Administracija

 

Direktorė
Danguolė Kandrotienė
danguole@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

Plėtros vadovas
Vytautas Kandrotas
vytautas@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

Administratorė
Viltė Meškytė
administratore@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20
Mob. tel. 8 683 64336

 

Gamybos skyrius

Gamybos vadovė
Rūta Kilienė
ruta@terrapublica.lt
Mob. 8 683 15509

Gamybos projektų vadovė
Justina Pazareckaitė
justina@terrapublica.lt
Mob. 8 612 78 020

Vaikų literatūros redaktorė
Kristina Rimkutė
kristina@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20
Mob. 8 683 56 778

Kulinarinių knygų redaktorė
Daiva Dmuchovska
daiva@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20
Mob. 8 683 64 335

Projektų vadovas
Paulius Šatūnas
paulius@terrapublica.lt
Mob. 8 630 30 906

Projektų vadovė
Vaiva Pėtelienė
vaiva@terrapublica.lt

Dizainerė-maketuotoja
Zita Tijušienė
dizainas@terrapublica.lt

Dizainerė-maketuotoja
Vilmantė Pakštienė
vilmante@terrapublica.lt

Kalbos redaktorė
Jovita Martišiūtė
jovita@terrapublica.lt

Prekybos skyrius

 

Pardavimo vadovė
Aušra Zabarauskienė
ausra@terrapublica.lt
Mob. 8 684 70 766

Pardavimo skyriaus administratorė
Ieva Žemaitaitytė
prekyba@terrapublica.lt
Mob. 8 679 68 595

Vadybininkas
Marius Kasparaitis
marius@terrapublica.lt
Mob. 8 620 49 907

Vadybininkė
Ilona Abramavičienė
ilona@terrapublica.lt
Mob. 8 684 70 405

Rinkodaros vadybininkė
Marija Mochnačiovaitė
rinkodara@terrapublica.lt
Mob. 8 646 33 844

Logistikos vadovas
Vaidotas Milišauskas
vaidas@terrapublica.lt
Mob. 8 683 56799