Christopher Edge Archives | Terra Publica

Christopheris Edge’as – šiuolaikinis anglų rašytojas, kuriantis vaikams. Jo knygos ne kartą nominuotos Karnegio medaliui. Gimtojoje Anglijoje autorius yra pelnęs nemažai prestižinių apdovanojimų, jo kūriniai išversti į daugiau nei 20 kalbų.

Christopherio vaikystė prabėgo Mančesteryje. Kam nors gali pasirodyti keista, kad mėgstamiausias berniuko iš didmiesčio užsiėmimas buvo leisti laiką bibliotekoje, tik ne pačiam Christopheriui. Būsimasis rašytojas tarp knygų praleisdavo valandų valandas. Jam nebuvo nieko geriau kaip skaityti, svajoti, fantazuoti ir kurti istorijas

Dabar rašytojas pats turi vaikų, tačiau kasdienė buitis jo fantazijos sparnų nepakirpo. Vyras dažnai lankosi vietinėje bibliotekoje, o jo kuriamas istorijas skaito viso pasaulio vaikai.

Rezultatų: 1

 • Filtrai
 • Rūšiuoti pagal:
 • Rezultatų: 1

 • 7,99 

  Albio Braito tėvai – mokslininkai, žinantys atsakymus į visus klausimus. Tačiau kartą sūnus užduoda tokį klausimą, į kurį tėtis neturi atsakymo. Ne veltui Albis mokslininkų vaikas, – berniukas greitai padaro išvadas ir pasitelkęs kvantinę fiziką leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę po… paralelinius pasaulius!

  Knyga „Kiti Albio Braito pasauliai“ įtaigiai ir paprastai pasakoja apie sudėtingus dalykus.

  Į krepšelį

  Liko 12

Uždaryti
Pagal kainą
Kaina:
Atstatyti
Pagal autorių
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos