Daniela Fischerova Archives | Terra Publica

Čekų rašytoja Daniela Fišerova atvira: knygų rašymas reikalauja daug kantrybės ir šimtų valandų prie kompiuterio. Vis dėlto nuoseklaus darbo rezultatas atneša saldžių vaisių – jos kūriniai kaipmat užkariauja skaitytojų širdis įvairiose šalyse.

„Yra glaudūs autoriai ir sklaidūs autoriai, kaip optikoje. Glaudūs autoriai turi savo stilių ir žanrą, o patys geriausieji siekia juose tobulybės. Sklaidūs eksperimentuoja. Aš esu sklaidi. Esu parašiusi apsakymų, dramų, vieną romaną, keletą scenarijų, refleksijų ir poezijos suaugusiesiems. Pabandžiau rašyti vaikams ir man tai labai patiko“, – teigia rašytoja Daniela Fišerova.

Rezultatų: 1

 • Filtrai
 • Rūšiuoti pagal:
 • Rezultatų: 1

 • 7,99 

  Vienoje klasėje susitiks žaltvykslė Taputapė, dvynukai Žandarmė ir Kerštūnas Kietakakčiai, Ragana Mergiščia, Laumiukas iš piktųjų laumių giminės ir keletas labai judrių barstukų. O Pikčiurna Storžievienė iš visų jėgų stengsis juos pabloginti. Tik seksis jai nekaip. Kai prisijungs naujas mokinys Zirzlys, užvirs pragaras. Gerai, kad pasaulyje yra didvyrių, ir jie įsikiš tada, kai to labiausiai reikės. Iki paskutinės akimirkos nebus aišku, kaip viskas susiklostys…

  Draugystė, tolerancija, atsakomybė, garbingas elgesys ir, be abejo, humoras – pagrindiniai dalykai, kuriuos skaitytojams perteikia knyga „Blogykla“.

  Knygos leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.

         

  Į krepšelį
Uždaryti
Pagal kainą
Kaina:
Atstatyti
Pagal autorių
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos