(8 37) 32 88 20 info@terrapublica.lt
Terra Publica | Leidykla

Leidykla

 

Knygos Lietuvai ir apie Lietuvą. Solidžios, reprezentacinės knygos apie Lietuvą, kelionių žinynai, pažintiniai turistiniai leidiniai įvairiomis kalbomis.

Virtivės knyga | Leidykla

Leidykla

 

Leidykla tiems, kurių pagrindinė džiaugsmo, eksperimentų ir bendravimo vieta yra virtuvė, o geriausia patarėja ir pagalbininkė yra kulinarinė knyga.

Debesų ganykos | Leidykla

Leidykla

 

Debesiškiausia leidykla vaikams. Pažintinės knygos vaikams, originalūs lietuviški ir patys populiariausi, pretenzingai atrinkti užsienio šalių kūriniai.

Terra Publica, VšĮ

Jaunimo aikštė 2, Kaunas 50117, Lietuva

Leidybos namai „Terra Publica“ veiklą pradėjo 2001 m. birželio 8 dieną. Kaip ir veiklos pradžioje, taip ir šiandien didžiausią dėmesį VšĮ „Terra Publica“ skiria reprezentaciniams, turizmo leidiniams apie Lietuvą. Nuolatinis ir kryptingas darbas nelieka nepastebėtas – 2018 m. pabaigoje leidyklos plėtros vadovas, keliautojas ir kelionių po Lietuvą vadovų sudarytojas Vytautas Kandrotas „Už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui“ įvertintas garbės ženklu – Turizmo kryžiumi. 
 
Leidyklos komanda – tai 20 veiklių, kūrybingų asmenybių, neįsivaizduojančių savo gyvenimo be knygų. Išleisti į pasaulį knygą, kuri gyventų savo gyvenimą ir atrastų svarbią vietą kitų skaitančių žmonių širdyse, – šis tikslas vienija „Terra Publicos“ komandos narius