(8 37) 32 88 20 info@terrapublica.lt

Iliustratoriai

Jurgita Rancevienė – profesionali odinininkė ir dailininkė, kuri jau daugiau nei 15 metų kuria iliustracijas, užduotis ir tekstus vaikams skirtiems leidiniams. Dailininkė gilina savo žinias dalyvaudama parodose ir pleneruose visoje Lietuvoje. Jurgita Rancevienė iliustravo tokias leidyklos „Debesų ganyklos“ knygas kaip „Eismuolytės užduotėlės“, „Gražiausios Europos šalių pasakos“, „Spintos istorijos“, „Mano kelionių dienoraštis“.

Eglė Ratkevičiūtė – jauna ir perspektyvi iliustratorė, studijavusi Interaktyvųjį dizainą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Savo kurtomis iliustracijomis dailininkė jau papuošė šias leidyklos „Debesų ganyklos“ knygas: „100 būdų, ką veikti, kai neturi, ką veikti“, „Aš ir pasaulis“, „Nepamesk galvos! Praktinis vadovas vaikams, kaip elgtis įvairiose situacijose“, „Mano atostogų knyga“.

Viktorija Bardauskaitė-Sladkevičienė – originalų stilių turinti dailininkė, šiuo metu intensyviai dirbanti prie knygų iliustravimo darbų. Jos kurtos iliustracijos jau nugulė į tokias leidyklos „Debesų ganyklos“ knygas kaip „Gražiausios Europos šalių pasakos“ ir „Juodoji žvaigždė“.

Indrė Argustaitė – dailininkė, iliustravusi itin didelio populiarumo mokyklose sulaukusią knygą „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“, pagal kurią sukurta ir vaikų grupėms skirta edukacinė programa. Dailininkė šiuo metu gyvena Jungtinėje Karalystėje, lanko Production Arts kursus, kuria filmų bei teatro aktorių įvaizdį (užsiima kūno daile, specialaus makiažo kūrimu), siekia tobulinti savo įgūdžius tiek kūrybinės savirealizacijos, tiek iliustravimo sferoje.