(8 37) 32 88 20 info@terrapublica.lt

Vaikų literatūros autoriai

Leidykloje didžiausias dėmesys skiriamas mažiesiems skaitytojams ir leidžiamos knygelės, kurios įtrauktų skaitytoją labiau nei animacinis filmukas ar kompiuterinis žaidimas. Knygelių pasakojimus kuria savo darbui ir mažajam skaitytojui atsidavę autoriai.

Danguolė Kandrotienė – leidyklos direktorė ir vyriausioji redaktorė, 4 knygų vaikams autorė: „Spintos istorijos“ (2013), „Mano kelionių dienoraštis“ (2012), „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ (2010) ir „Blusa Izabelė“ (2009).

Vytautas Kandrotas – leidyklos vyriausiasis fotografas, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautorius, 3 „pop-up“ knygų vaikams sudarytojas ir konstruktorius: „Lietuvos gamta“ (2011) „Lietuvos istorija“, „Lietuviška abėcėlė“ (abi 2009 m.). Taip pat pasakų knygelių „Meškų pasakos“ ir „Laikrodžių istorijos“ autorius.

Leidykla bendradarbiauja su Selemonu Paltanavičiumi – žinomu gamtininku ir fotografu, vaikų knygų autoriumi. S. Paltanavičius yra išleidęs per 30 įvairių knygų vaikams. Kartu su Selemonu Paltanavičiumi leidykla išleido 3 knygas vaikams: „Aš – Lietuvis“, „Gandro Jono Pasaulis“ ir „Lietuvos gamta“.