Paskaityk eiles man, mama | Terra Publica

Paskaityk eiles man, mama

Vydas Mačiulis

6,99 

Viena bandelė

Vienas paukštelis,

Viena katytė,

Viena bandelė. –

Ką man daryti?

Kaip padalyti

Viską per pusę,

Kad man dar liktų

Bandelės pusė?

Pusę per pusę –

Paukščiui ir katei,

Ir liks dar pusė

Suvalgyt pačiai…

Miela ir jauki eilėraščių knyga „Paskaityk eiles man, mama“ skirta mažiesiems 3–6 metų klausytojams. Kodėl klausytojams? Todėl, kad eilėraščiai skirti klausytis, kai juos deklamuoja. Tada ugdoma vaikų klausa, muzikalumas, net atmintis – juk eiliuotą tekstą taip lengva įsiminti! Knygą „Paskaityk eiles man, mama“ iliustravo ne kartą apdovanota dailininkė Marija Smirnovaitė. Jos iliustracijose susijungė jaukumas su šelmiškumu, kasdienybė su nuotykiais ir paslaptimis.

Liko 27

+ -

Paskaityk eiles man, mama

6,99 

     
Viso kaina: 13,98 

Autorius

Vydas Mačiulis – dar tik žengia į poezijos pasaulį, tačiau nėra visiškas naujokas. 2019 metais išleista jo poezijos knyga suaugusiems „Prie atviro lango“. Kaip sako pats autorius, atėjo laikas sušildyti ir mažųjų skaitytojų širdeles, suteikti džiaugsmo ir jų tėveliams, skaitant eiles savo mažiesiems vakare prieš miegą… Tegul vaikai pasiklauso eilių, televizoriai, kompiuteriai ir mobilieji telefonai pailsi.

Iliustratorius

Dailininkė Marija Smirnovaitė iliustravo daugiau nei 40 knygų vaikams. Už iliustracijas pelnė ne vieną apdovanojimą, tačiau juos vertina santūriai. Jai tiesiog labai patinka piešti, juk knygos yra stebuklas, kurį smagu ir gera kurti.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Paskaityk eiles man, mama”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos