Piktulis | Terra Publica

Piktulis

5 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 atsiliepimai) | Įvertinkite prekę

„Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

7,49 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: „Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

Iliustratorius: Stephan Pricken

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-210-2

Svoris: 430 g

Išmatavimai: 236 × 306 mm

Viršelis: Kietas

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Smagi paveikslėlių knyga „Piktulis“ mažiems piktuliams ir dideliems pikčiurnoms. Ne! Ne! NE!!! Ta kvaila trobelė vis griūva, kad ir kaip mažasis trolis stengiasi. Obuoliai nekrinta nuo obels, o popieriniai laiveliai vienas po kito skęsta… Tai siutina mažąjį trolį. Labai siutina. Dabar jis – supykęs trolis. Piktulis! Netekę kantrybės draugai susikrauna daiktus ir išeina. Ar mažajam troliui pavyks juos susigrąžinti? Istorija sukurta pagal „Aprilkind“ sumanymą. Knyga „Piktulis“ – BESTSELERIS Vokietijoje!

Piktulis
5 out of 5

7,49 

     
Viso kaina: 14,98 

Autoriai

„Aprilkind“. Štefė ir Michaelis Gerharcai (Steffi ir Michael Gerharz) su trimis vaikais gyvena Troisdorfe prie Kelno. Jie kuria „Aprilkind“ prekių ženklu žymimas istorijas ir pliušinius žaisliukus, su kuriais žaidžia viso pasaulio vaikai. Mintis apie trolį Piktulį jiems atėjo į galvas tada, kai žvelgė į prie pusryčių stalo sėdinčią įtūžusią ir užsispyrusią jauniausią dukrelę piktai sukryžiuotomis rankomis. Paveikslėlių knygų seriją jie kuria drauge su Štefanu Prikenu ir Barbara van den Špoilhof.

Barbara van den Špoilhof (Barbara van den Speulhof) rašo knygas vaikams, prodiusuoja jiems skirtas pjeses. Ji žino, kokiai daugybei šeimų yra svarbi pykčio tema. Mintis apie mažąjį trolį, negalintį suvaldyti pykčio, atėjo kaip tik laiku.

Iliustratorius

Štefanas Prikenas (Stephan Pricken). Pabandęs mokytis mašinų gamybos ir architektūros, vėliau pasinėrė į dailės mokymo pagrindinėje mokykloje studijas, o paskui baigė grafinį dizainą Miunsteryje. Šiandien jis čia gyvena ir dirba laisvai samdomu iliustruotoju. Sukurti mažąjį trolį ir jo pasaulį pagal jau esamą pliušinuką buvo neįprasta, bet įdomi užduotis. Štefanas ją puikiai atliko. Be to, augindamas sūnų Š. Prikenas irgi yra susidūręs su pykčio protrūkiais, todėl sukurti knygelę buvo svarbu ir prasminga.

atsiliepimai

Rated 5 out of 5 stars
2 Atsiliepimai
4 žvaigždutės 0 0 %
3 žvaigždutės 0 0 %
2 žvaigždutės 0 0 %
1 žvaigždutė 0 0 %

2 reviews with rating of 5 stars (2 of 2)

(Show unfiltered results)

2 atsiliepimai Piktulis

Rašyti atsiliepimą

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos