Po Lietuvą su šeima (2019) | Terra Publica

Po Lietuvą su šeima (2019)

Vytautas Kandrotas

10,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Sudarytojas: Vytautas Kandrotas

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2019

Puslapių skaičius: 240

ISBN: 978-609-473-117-4

Svoris: 817 g

Išmatavimai: 173 × 245 mm

Tipas: Akcijos, Kelionių vadovai, Knygos apie Lietuvą, Pažintinės knygos

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


„Po Lietuvą su šeima“ – kelionių vadovas, kuriame rasite 25 specialiai šeimai parengtus maršrutus ir daug naudingos informacijos: kaip pasirengti kelionei, ką įdomaus papasakoti mažiesiems, kur papietauti, kur geriausia vieta nusifotografuoti ir netgi ką parsivežti lauktuvių. Jūsų laukia įsimintinos kelionės po didžiuosius miestus, etnografinius regionus, kelionės dviračiais, įdomiausi lankytini objektai ir dar neatrasti Lietuvos kampeliai su knyga „Po Lietuvą su šeima“ (2019).

Po Lietuvą su šeima (2019)

10,99 

     
Viso kaina: 23,98 

Knyga „Po Lietuvą su šeima“ – atnaujintas kelionių vadovas keliaujantiems su savo šeimos nariais ir artimaisiais. Žinyne pateikiami 25 įdomiausių kelionių maršrutai po Lietuvą pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu, aplankant vertingiausius šalies objektus ir visiems kartu gerai praleidžiant laiką. Kelionių maršrutai pritaikyti keliaujantiems su vaikais – pristatomi įdomiausi muziejai, edukacinės programos, aktyvios pramogos, parkai, žaidimų aikštelės gamtoje. Kad ir mažiesiems smalsuoliams keliauti nebūtų nuobodu! Vadovas iliustruotas nuotraukomis, žemėlapiais, papildoma ir naudinga informacija. Keliaukime su šeima po Lietuvą – atraskime ir pramogaukime visi drauge!

„Visuomet sakau, kad tobulai šeimos išvykai taikytina trijų P taisyklė“

  • planuoti – ir tada tikrai atsiras laiko visos dienos išvykoms kur nors toliau
  • pasiruošti – nuo to, ką papasakoti vaikams apie, pvz. Laikrodžių muziejų Klaipėdoje iki užkandžių kelionei
  • pramogauti iš širdies – domėtis, mėgautis ir vertinti būtent čia ir dabar akimirką.

O kelionių vadovas „Po Lietuvą su šeima“ būtent ir padės laikytis šių patarimų, nes su juo galėsite kartu visa šeima planuoti kur važiuoti ir ką pamatyti. Knyga padės šiek tiek pamiršusiems pasiruošti, nes iš jos galėsite paskaityti vaikams legendas ar įdomias istorijas ir, žinoma, leis pramogauti, nes patars, kas dar laukia be lankytinų objektų, kur nuklysti nuo kelio ir pasidaryti patį skaniausią pikniką gamtoje!“

„Šeimos gidas“

Sudarytojas

Vytautas Kandrotas yra daugiau nei 100 pažintinių knygų autorius, sudarytojas ar bendraautoris, vyr. fotografas arba fotografijų autorius, 2 knygų vaikams autorius ir 5 knygų vaikams bendraautoris, pasaulinės vaikų literatūros organizacijos IBBY Lietuvos skyriaus narys nuo 2014 metų. 2018 m. apdovanotas „Turizmo kryžiumi“ – garbės ženklu už nuopelnus Lietuvos turizmui.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Po Lietuvą su šeima (2019)”

Produkto kodas: 9786094731174 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos