Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė | Terra Publica

Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė

James Riley

10,49 

+ -

Autorius: James Riley

Iliustratorius: Patrick Spaziante

Vertėjas: Vaida Jankūnaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 400

ISBN: 978-609-473-273-7

Svoris: 616 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 8+


Betani gali atverti portalą į bet kurią knygą. Bet po paskutinės kelionės kai kurių knygų siužetai neatpažįstamai pasikeitė. Daugiau jokių portalų į knygas! Kai kelionės į knygas pasibaigia, belieka... KOMIKSAI! Betani ir Ovenas neria į Jupiterio miestą. Jame knibžda superherojų ir piktadarių – šaunūs nuotykiai garantuoti! Tačiau kažkas čia ne taip... Visi superherojai dingę arba praradę protą. Mieste viešpatauja Tamsa, kurio bijo net kiečiausi piktadariai. Kaip Ovenas ir Betani išsikapstys šįkart? Trečioji serijos „Istorijų vagys“ dalis žada nepamirštamus nuotykius superherojų ir piktadarių pasaulyje. Knyga su tikrais komiksų intarpais!

Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė

10,49 

        
Viso kaina: 31,47 

Jamesas Riley yra „New York Times“ bestselerio „Istorijų vagys“ autorius. Priešingai nei buvo teigiama ankstesnėse biografijose, jis yra a) tikras, o b) ne veikėjas Niekas iš knygų serijos „Istorijų vagys“. Kas gi žmonėms pakišo tokią paiką mintį, kad J. Riley yra išgalvotas? Ogi jis pats! Autorius manė, kad bus labai smagu, jei visi jį laikys Nieku, bet iš tiesų tai įnešė daug sumaišties.

Tad štai keli tikri faktai apie autorių: gimė Konektikute, ten gyveno… tik šiek tiek, kol persikraustė į… na, nemažai valstijų. Šiuo metu jis gyvena Šiaurės Virdžinijoje, už Vašingtono. Augina tris kates.

Autorius

Jamesas Riley yra „The New York Times“ bestselerio „Istorijų vagys“ autorius. Priešingai nei buvo teigiama ankstesnėse biografijose, jis yra a) tikras, o ne b) veikėjas Niekas iš knygų serijos „Istorijų vagys“. Kas gi žmonėms pakišo tokią paiką mintį, kad J. Riley yra išgalvotas? Ogi jis pats! Autorius manė, kad bus labai smagu, jei visi jį laikys Nieku, bet iš tiesų tai įnešė daug sumaišties.

Tad štai keli tikri faktai apie autorių: gimė Konektikute, ten gyveno… tik šiek tiek, kol persikraustė į… na, nemažai valstijų. Šiuo metu gyvena Šiaurės Virdžinijoje, už Vašingtono. Augina tris kates.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos