Pasaiba ir dingęs liūtas | Terra Publica

Pasaiba ir dingęs liūtas

Danguolė Kandrotienė

4,00 6,99 

+ -

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Jurgita Rancevienė

Metai: 2017

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-062-7

Svoris: 653 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 8+


Knyga „Pasaiba ir dingęs liūtas“ – tai trečioji nominuotos rašytojos Danguolės Kandrotienės knygų serijos apie veikėją Pasaibą dalis. Šį kartą nuotykius mėgstantis smaližius savo poelgiais nustebino visus. O klausimų, kaip jam pavyko nudžiauti liūtą ir nepakliūti policijai į nagus, kilo net pačiai knygos „Pasaiba ir dingęs liūtas“ autorei! Tuo, kad Pasaibos galvoje kirba tūkstančiai beprotiškų minčių, o jis pats nuolat pakliūva į komiškas situacijas, nebesistebi niekas. Ir tikriausiai nė vienas šio nuotykius mėgstančio smaližiaus gerbėjas nesitiki, kad vieną dieną Pasaiba ims ir pasikeis! Bet kad jis sugebės nudžiauti liūtą, surengti tarakonų lenktynes ir išvengti policijos, nesitikėjo nei Sofija, nei pati knygos autorė. O jam ėmė ir pavyko! Kaip? Sužinosite tik perskaitę visą knygą. Serijos 1 knyga čia. Serijos 2 knyga čia. Serijos 4 knyga čia. Serijos 5 knyga čia.

Pasaiba ir dingęs liūtas

4,00 6,99 

4,00 6,99 

        
Viso kaina: 12,00 

Ar pasiilgote Pasaibos? Linksmo, išdykusio ir nuotykius mėgstančio smaližiaus, kuris nuolat krečia įvairias išdaigas? Rašytoja Danguolė Kandrotienė jo taip pat labai pasiilgo, todėl parašė trečią knygų serijos apie Pasaibą dalį „Pasaiba ir dingęs liūtas“. Pirmieji du kūriniai „Pasaiba“ ir „Pasaiba ir maumų medis“ (jas išleido leidykla „Debesų ganyklos“) surado didelį būrį skaitytojų, kurie su nekantrumu laukė tolesnių šio išdykusio veikėjo nuotykių.

Daugiau skaitykite: bernardinai.lt

Autorius

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorius

Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Jau du dešimtmečius dirba prie įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių kaip iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos