Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai | Terra Publica

Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai

Arūnas Valinskas, Andrius Tapinas

14,99 

+ -

Autorius: Arūnas Valinskas, Andrius Tapinas

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 248

ISBN: 978-609-473-183-9

Svoris: 1438 g

Išmatavimai: 210 × 297 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


„Auksinis protas“, startavęs 2014 metais, tarsi aukso karštinė nuvilnijo per Lietuvą. Dabar tai ne tik didžiausia proto mūšių lyga Lietuvoje, bet ir populiarumo rekordus mušantis TV projektas, išmanioji programėlė, stalo žaidimų serija ir knygos. Aukso karštinės kaltininkas Arūnas Valinskas mano, kad būtent knygos yra raktas į auksinį protą, tad į enciklopediją atrinko 999 geriausius laidos klausimus. Juk būtent tokios prabos yra gryniausias auksas. Kartu pateikiami išsamesni atsakymų paaiškinimai. Enciklopedija „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ gausiai iliustruota nuotraukomis ir meno reprodukcijomis. Iš viso joje net 425 iliustracijos! Enciklopedija pravers ne tik proto mūšių mėgėjams, bet ir šeimoms, mėgstančioms tyrinėti, smalsauti, atrasti.

Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai

14,99 

     
Viso kaina: 39,98 

Enciklopedija „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ sudaryta iš 9 skyrių („Lietuva“, „Geografija“, „Gyvoji gamta“, „Senovės pasaulis“, „Istorija“, „Mokslas“, „Kultūra“, „Garsenybės“, „Įvairenybės“), šie suskirstyti į poskyrius.

Enciklopedija „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ turi specialiuosius klausimus, žymimus „A lyga“, „???“ ir „Taip. Ne“.

„A lyga“ – tai auksiniai klausimai, kuriems įveikti prireiks ne tik žinių, bet ir logikos bei nuovokos.
„???“ žymimi sudurtiniai klausimai – su dviem ar daugiau užuominų. Tai auksinių klausimų priešingybė, kad juos įveiktum, pakanka žinoti dalį informacijos.
„Taip. Ne“ – azartiškieji, TV laidos dalyvių mėgstami klausimai. Tikimybė atspėti – net 50 procentų!

Autoriai

Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas – vieni žinomiausių televizijos veidų, populiariausio intelektinio TV žaidimo „Auksinis protas“ kūrėjai ir vedėjai.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos