Baidyklės | Terra Publica

Baidyklės

Johanna Lindbäck, Lisa Bjärbo, Sara Ohlsson

10,49 

+ -
„Adlibrispriset“ apdovanojimas, 2020
„Children’s Radio Book Prize“ nominacija, 2021
„Storytel“ nominacija, 2022

Autorius: Johanna Lindbäck, Lisa Bjärbo, Sara Ohlsson

Vertėjas: Liveta Ūselė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2023

Puslapių skaičius: 258

ISBN: 978-609-473-285-0

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Švedų

Rekomenduojamas amžius: 14+


Kažkas iš mokyklos sukuria nerimą sėjančią instagramo paskyrą @Baidyklės. Mokinės įsibaiminusios. Visai nesvarbu, esi populiari ar nepastebima, – ten gali atsidurti kiekviena. Tildė, Elena ir Jazmina mokosi toje pačioje klasėje, tačiau viena su kita beveik nebendrauja. Dabar jas suvienija bendras tikslas – sučiupti niekšą, kuriam priklauso @Baidyklės. Su šia knyga inicijuotas judėjimas #visiyragrazus, kurio metu kviečiame visus dalintis savo istorijomis apie užgimusią meilę savo kūnui, išvaizdai ir pasitikėjimą savimi, nes visi esame skirtingi, bet visi gražūs 💕 Pasidalinkite savo istorija, žymėkite #visiyragrazus. Jei istorija dalinatės Instagram, tuo pačiu galite pažymėti ir paskyrą @baidykles

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba. Knygos vertimą iš dalies finansavo Swedish Arts Council.
  • Skaitykite interviu su knygos autorėmis ir vertėja čia

Baidyklės

10,49 

     
Viso kaina: 21,98 

Autorius

Johanna Lindbäck (g. 1972) debiutavo 2007 m. Šiandien ji laikoma viena populiariausių Švedijos vaikų ir jaunimo knygų autorių. J. Lindbäck dirbo vidurinės mokyklos švedų ir anglų kalbų mokytoja. Dabar ji visiškai atsidavusi rašymui. 2013–2015 m. J. Lindbäck buvo paskirta Švedijos skaitymo ambasadore. Skaitymo ambasadorius skleidžia meilę knygoms ir prisideda prie to, kad knygos būtų prieinamos visiems.

Lisa Bjärbo (g. 1980) dirbo žurnaliste. Debiutavo 2010 m. Nuo to laiko buvo išleista juokingų ir liūdnų knygų serija apie kasdienybę, santykius ir jausmus įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui. Už nuopelnus vaikų ir jaunimo literatūrai apdovanota Astridos Lindgren premija (2018 m.).

Sara Ohlsson (g. 1977) nuo 1996 m. dirba su vaikų ir jaunimo žiniasklaida. Kaip rašytoja debiutavo 2011 m. Kuria knygas vaikams ir jaunimui. Aktyviai lankosi mokyklose, pasakoja apie rašytojo darbą, populiarina knygas ir skaitymą.

Vertėjas

Liveta Ūselė (g. 1996) baigusi Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų programą Vytauto Didžiojo universitete, čia įgijo ir literatūrologijos magistro laipsnį, o dabar dėsto švedų kalbą. Nuo 2018 m. dirba laisvai samdoma vertėja iš švedų kalbos. Laisvalaikiu mėgsta skaityti įvairią literatūrą, spręsti sudoku, „į stalčių“ kurti poeziją ir su kamera vaikytis du savo katinus.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Baidyklės”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos