Berniukas akligatvyje | Terra Publica

Berniukas akligatvyje

Karl Olsberg

7,99 

+ -

Autorius: Karl Olsberg

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 336

ISBN: 978-609-473-203-4

Svoris: 540 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 14+


Knyga „Berniukas akligatvyje“ Po trilerio „Berniukas baltame kambaryje“, iš karto tapusio bestseleriu ir apdovanoto prestižinėmis literatūros premijomis, pasirodė nauji Karlo Olsbergo romanai jaunimui: „Mergaitė keistoje šalyje“ ir „Berniukas akligatvyje“. Intriguojantis distopinis romanas „Berniukas akligatvyje“ kelia amžinąjį žmonijos klausimą – ar galima nugalėti mirtį? Kokiu būdu? Gal įmanomas amžinas gyvenimas kompiuteryje? Kompiuteriniame žaidime „Team Defence“ Manuelis neįveikiamas. Bet komandos nariai nežino, kad jis savo avatarą valdo tik padedant išmaniajam neįgaliojo vežimėliui Marvinui. Manuelis serga nepagydoma nervų liga, gyventi jam liko vos keli mėnesiai. Sužinojus apie daug diskusijų keliantį eksperimentą įsižiebia viltis – įmanoma sukurti kompiuterinę vaikino smegenų simuliaciją. Tada jo sąmonė toliau gyvuotų kompiuteryje. Tačiau skenuojant smegenys visiškai suardomos… Drąsus romanas „Berniukas akligatvyje“ kelia klausimų apie žmogiškos būties prasmę. Ar tikime sielos nemirtingumu? Ar po mirties siela galėtų egzistuoti kita forma ar virtualiajame pasaulyje? Ar moralu rinktis eutanaziją, kai jautiesi patekęs į akligatvį? Kas skiria žmogų nuo dirbtinio intelekto? Interviu su autoriumi galite skaityti čia. Knyga pateko į 2021 m. geriausių verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą.

Berniukas akligatvyje

7,99 

     
Viso kaina: 15,98 

Knygos vertimą remia Goethe-Institut

 

Autorius

Karlas Olsbergas (g. 1960) turi daktaro laipsnį dirbtinio intelekto studijų srityje, yra dirbęs vadybos konsultantu, televizijos prodiuseriu, įkūręs ne vieną startuolį. 2007 m. išleistas pirmasis K. Olsbergo romanas „Sistema“ pateko į Vokietijos žurnalo „Der Spiegel“ skelbiamą skaitomiausių knygų sąrašą. Nuo to laiko autorius rašo populiarias knygas suaugusiesiems, jaunimui bei vaikams. Trileris „Berniukas baltame kambaryje“ 2018 m. buvo nominuotas Vokietijos jaunimo literatūros premijai. Parduotos ir teisės kurti filmą. K. Olsbergas su šeima gyvena Hamburge, Vokietijoje.

Vertėjas

Indrė Dalia Klimkaitė (g. 1973) – vertėja, redaktorė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ir Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė. Vilniaus universitete baigė filosofijos ir vokiečių filologijos bei visuotinės literatūros studijas. 2006 m. apdovanota už geriausią vertimą paaugliams. Verčia ir redaguoja vaikų ir jaunimo, humanitarinę ir dvasinę literatūrą, rūpinasi kultūros sklaida Zarasų regione.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Berniukas akligatvyje”

Produkto kodas: 9786094732034 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos