Fair Play. Žaisk arba viską prarasi | Terra Publica

Fair Play. Žaisk arba viską prarasi

Kerstin Gulden

10,00 10,49 

+ -
Oldenburgo vaikų ir jaunimo literatūros premija, 2021

Autorius: Kerstin Gulden

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2023

Puslapių skaičius: 348

ISBN: 978-609-473-299-7

Svoris: 506 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Kalba: Lietuvių


Prikaustantis romanas apie eksperimentą, kuris pakrypsta ne taip, kaip planuota. Auka. Niekas nenori būti auka. Niekas nenori aukos aukoti. Ir vis dėlto po karštų vasaros atostogų mes nusprendėme kai ką paaukoti: vieną svarbiausių dalykų gyvenime – savo laisvę. Bent trims mėnesiams. Už tai, ką atiduodame, gausime kai ką geriau, manėme. Tačiau praradome daug daugiau, nei buvome pasirengę paaukoti. Praradome vieną iš mūsų.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Autorius

Kerstin Gulden (g. 1978) – rašytoja, studijavo literatūrą,

filosofiją ir komunikacijas Tiubingene, Miunchene ir Londone. Po studijų dirbo Londone, Miunchene ir Briuselyje, ėjo ir atstovės spaudai pareigas bei prisidėjo prie kultūros skatinimo. Keletą metų buvo Vokietijos verslo knygų premijos komisijos narė. 2021 m. rašytojos išleista knyga „Fair Play: spiel mit, sonst verlierst du alles!“ tais pačiais metais gavo Oldenburgo vaikų ir jaunimo literatūros prizą.

Vertėjas

Indrė Dalia Klimkaitė (g. 1973) – vertėja, redaktorė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ir Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė. Vilniaus universitete baigė filosofijos ir vokiečių filologijos bei visuotinės literatūros studijas. 2006 m. apdovanota už geriausią vertimą paaugliams. Verčia ir redaguoja vaikų ir jaunimo, humanitarinę ir dvasinę literatūrą, rūpinasi kultūros sklaida Zarasų regione.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Fair Play. Žaisk arba viską prarasi”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos