Spalvų namelis | Terra Publica

Spalvų namelis

Renata Bee

6,99 

+ -

Autorius: Renata Bee

Iliustratorius: Rūta Dzin

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-214-0

Svoris: 434 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Baltame namelyje gyveno trys spalvos: Geltona, Raudona ir Mėlyna. Geltonos spalvos kambarys buvo geltonas it saulė, Raudonos – raudonas lyg braškė, o Mėlynos – mėlynas kaip jūra. Vieną dieną Geltona spalva pametė savo raktelį, tad teko jį pasiskolinti iš Mėlynos. Kad jūs matytumėt, kaip nustebo Geltona, kai atvėrusi duris pamatė, jog jos kambarys visai nebe geltonas! Knyga „Spalvų namelis“ – smagi istorija 3–6 metų skaitytojams apie spalvas ir draugystę, kuri yra ryški, smagi, įvairi ir skani: raudona kaip braškė, oranžinė tarsi apelsinas, geltona it saulė, žalia lyg miškas, mėlyna kaip jūra, violetinė tarsi žydinčios alyvos ir ruda it gardus šokoladas.

Spalvų namelis

6,99 

        
Viso kaina: 21,97 

Autorė

Renata Bee kuria eilėraščius ir pasakėles vaikams, dažnai pati ir iliustruoja. „Be galo mėgstu vaikiškas paveikslėlių knygas, negaliu ramiai pro jas praeiti – vis vartau, skaitau, perku ir analizuoju. Nors metų jau nemažai, bet viduje vis dar esu vaikas, norintis žaisti, pažinti, džiaugtis ir atrasti“, – prisipažįsta Renata. Tad didžiausia jos svajonė yra kurti ir iliustruoti knygas vaikams.

Menininkės kūryba publikuota vaikų literatūros žurnale „Laimiukas“. Taip pat R. Bee kaip autorė yra prisidėjusi prie užduočių knygelių serijos „Žaidžiu profesijas“ gimimo. Kai nekuria ir neiliustruoja, dirba su multimedija, nes yra diplomuota šios srities specialistė.

Iliustratorė

Rūta Dzin labai anksti atsiliepė į savo pašaukimą ir niekuomet nesiblaškė. „Jei mane, trimetę, būtų pažadinę vidury nakties ir paklausę, kuo noriu būti, nedvejodama būčiau atsakiusi „dailininke“. Mokslai Kauno keturmetėje dailės mokykloje, Kauno aukštesniojoje meno mokykloje (buvusi Stepo Žuko), bakalauro ir vėliau magistro studijos Vilniaus dailės akademijoje – tai mano kelias, kuriuo ėjau nedvejodama. Nuo 2020 metų esu IBBY Lietuvos skyriaus narė. Gyvenu ir dirbu užmiestyje, nes gamta, kaip ir knygos, – neišsenkantis mano įkvėpimo šaltinis“, – pasakoja kūrėja.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Spalvų namelis”

Produkto kodas: 9786094732140 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos