Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos | Terra Publica

Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos

Vanessa Walder

9,49 

+ -

Autorius: Vanessa Walder

Iliustratorius: Barbara Korthues

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 272

ISBN: 978-609-473-258-4

Svoris: 452 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 12+


Vienuolikmetė Enė – sunkus vaikas. Supykusi ji patiria įniršio priepuolius, viską tarsi užlieja raudona spalva. Mergaitė neturi tėvų, nuolat keliauja per globėjų šeimas, todėl yra nepatikli, atsargi, sunkiai bendrauja. Vieną dieną Enė atsiduria prestižinėje internatinėje mokykloje. Pirmoje trilogijos dalyje paaugliams „Gyvenimas – skaičiavimo klaida“ Enė ketino sprukti pirmai progai pasitaikius. Antroje dalyje „Draugystė veža“ mergaitė suprato, kad mokykloje ne taip jau blogai. Trečioje dalyje „Netikėtos staigmenos“ atėjo laikas viską išsiaiškinti. Kas moka už jos mokslus? Kodėl internete nėra jokios informacijos apie internatą? Ir kas iš tiesų yra paslaptingasis mokyklos ūkvedys? Knygoje istorija pasakojama pirmuoju asmeniu, sukomponuota tarsi laiškas tėvui. Palyginti su pirmomis knygos dalimis, tekste užtušuotų keiksmažodžių kiekis itin sumažėjęs, nes Enė išmoko tvarkytis su savo bėdomis.

Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos

9,49 

        
Viso kaina: 25,47 

Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos | Vienuolikmetė Enė – sunkus vaikas. Supykusi ji patiria įniršio priepuolius, viską tarsi užlieja raudona spalva. Mergaitė neturi tėvų, nuolat keliauja per globėjų šeimas, todėl yra nepatikli, atsargi, sunkiai bendrauja. Vieną dieną Enė atsiduria prestižinėje internatinėje mokykloje.

Pirmoje trilogijos dalyje paaugliams „Gyvenimas – skaičiavimo klaida“ Enė ketino sprukti pirmai progai pasitaikius. Antroje dalyje „Draugystė veža“ mergaitė suprato, kad mokykloje ne taip jau blogai.

Trečioje dalyje „Netikėtos staigmenos“ atėjo laikas viską išsiaiškinti. Kas moka už jos mokslus? Kodėl internete nėra jokios informacijos apie internatą? Ir kas iš tiesų yra paslaptingasis mokyklos ūkvedys?

Knygoje istorija pasakojama pirmuoju asmeniu, sukomponuota tarsi laiškas tėvui. Palyginti su pirmomis knygos dalimis, knygos „Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos“ tekste užtušuotų keiksmažodžių kiekis itin sumažėjęs, nes Enė išmoko tvarkytis su savo bėdomis.

Knygos apžvalgą galite skaityti čia.

Autorius

Vanessa Walder – knygų ir scenarijų autorė iš Austrijos. Gimė 1978 m. Heidelberge, užaugo Vienoje, ten 1996 m. baigė abitūrą. Studijavo teisę ir dirbo didelėje advokatų kontoroje. Studijuodama kaip laisvai samdoma žurnalistė rašė įvairiems laikraščiams ir žurnalams. 2001 m. pasirodė pirmasis jos romanas. Šiuo metu jau yra parašiusi daugiau nei 90 knygų vaikams ir jaunimui, jos išverstos į daugiau nei 27 kalbas. Nuo 2009 m. rašytoja gyvena Berlyne, taip pat turi seną namą prie jūros.

Iliustratorius

Barbara Korthues, gimusi 1971 m., studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Miunsterio kolegijoje, vėliau – laisvąją tapybą Miunsterio dailės akademijoje. Dar studijuodama pradėjo dirbti įvairiose vaikų ir jaunimo literatūros leidyklose, nuo to laiko publikavo daug savo iliustruotų knygų.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos”

Produkto kodas: 9786094732584 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos