Paskutinis žodis | Terra Publica

Paskutinis žodis

0 out of 5 based on 1 customer rating
(1 atsiliepimas) | Įvertinkite prekę

Patricia Forde

8,99 

+ -

Autorius: Patricia Forde

Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 272

ISBN: 978-609-473-184-6

Svoris: 497 g

Išmatavimai: 150 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Knyga „Paskutinis žodis“ – 2-oji įtraukiančios distopinės istorijos „Žodžių sąrašas“ dalis. Knygos autorės airių rašytojos Patricia’os Forde kūriniai jaunimui įtraukti į skaitomiausių knygų sąrašus Airijoje, o „Žodžių sąrašas“ – pirmoji knyga apie Arką ir žodininkę Letą – pelnė „White Raven Award 2015“, „Children’s Books Ireland Award 2016“ ir „Notable Children’s Books List 2018“ apdovanojimus. Knyga „Paskutinis žodis“ pristato skaitytojui naują Arko valdovę, kuri pasirodo esanti dar piktesnė už buvusį diktatorių Joną Noją. Pagrindinė istorijos veikėja Leta, pabėgusi iš Arkos, gyvena miške su vadinamaisiais šventvagiais ir vadovauja slaptai mokyklai, kur vaikai mokomi kalbos. Susirėmus Arkos tvarkdariams ir šventvagiams, Letai pasiseka pabėgti. Mergina keliauja ieškodama naujų sąjungininkų, kurie būtų pasiruošę lemiamai kovai. Knygoje „Paskutinis žodis“ aktualizuojamas įprastas, kasdienis dalykas – kalba, parodoma jos galia ir svarba. Knyga patraukia paauglius skaitytojus pagauliu rašymo stiliumi, turtinga kalba, žodžių žaismu, įtraukiančiu siužetu. Knyga „Paskutinis žodis“ rekomenduojama jaunimui nuo 12 metų. „Nuotykiai, pavojai, įtampa, meilė. Vieniems tai tik žodžiai, kitiems – visas pasaulis. Distopija apie kalbos išsaugojimą ir žodžių svarbą. Skirta paaugliams, bet prikausto ir suaugėlius. Tikriausiai tai originaliausia idėja, kokią pastaruoju metu radau knygose.“ Nora Žaliūkė, tinklaraščio „Knygų dama“ autorė

Paskutinis žodis

8,99 

     
Viso kaina: 17,98 

Autorius

Patricia Forde kilusi iš Gòlvėjaus (Airija). 10 metų dirbo pradinių klasių mokytoja. Jos kūriniai airių kalba įtraukti į skaitomiausių šalies knygų sąrašus („Shortlisted Irish Language Book of The Year 2012“, „Shortlisted Irish Language Book of The Year 2013“). Autorė yra parašiusi ir išleidusi daugiau nei 14 knygų vaikams airių ir anglų kalbomis, sukūrusi 2 pjeses bei keletą televizijos serialų scenarijų vaikams ir jaunimui. Autorė kartu su šeima gyvena nuostabiausiame mieste pasaulyje – gimtajame Gòlvėjuje.

atsiliepimai

Rated 0 out of 5 stars
1 Atsiliepimas

1 atsiliepimas Paskutinis žodis

Rašyti atsiliepimą

Produkto kodas: 9786094731846 Kategorijos: , , , , , Žymos:
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos