Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės! | Terra Publica

Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės!

Margit Auer

7,99 

+ -

Autorius: Margit Auer

Iliustratorius: Nina Dulleck

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 224

ISBN: 978-609-473-076-4

Svoris: 410 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą!

 Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba. Knyga Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės!“, tai antroji knygos „Magiškų gyvūnų mokykla“ dalis. „Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės!“ – istorija, kuri įtikins, kad geriausias draugas gali būti ne tik žmogus, bet ir gyvūnas. Niekam nevalia išduoti Magiškosios gyvūnų krautuvėlės paslapties. Tačiau Ida ją išpliurpia savo geriausiai draugei… Kas bus, jei tai sužinos mokytoja panelė Kornfyld? O Akmenynės mokyklos kieme paslaptingai atsiranda vis naujų duobių. Vaikai spėlioja: galbūt tai ateivių palikti ženklai? Gal – lobių ieškotojų darbas? O gal šias duobes iškasė… dar vienas magiškas gyvūnas? Galite būti tikri – pasirodžius magiškiems gyvūnams prasidės patys netikėčiausi nuotykiai! Ar prisijungsi? Serijos 1 knyga čia. Serijos 3 knyga čia

              
Viso kaina: 39,95 

Autorius

Knygos autorė – Margit Auer. Tikroji jos profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai Vokietijos naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir… pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla autorė nesiskiria iki šiol.

Iliustratorius

Knygos dailininkė – Nina Dulleck. Iliustratorė piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko nulaikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, apsupta vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės!”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos