Prašau neatidaryti. Kanda! | Terra Publica

Prašau neatidaryti. Kanda!

Charlote Habersack

7,99 

Liko 6

+ -

Autorius: Charlote Habersack

Iliustratorius: Fréderic Bertrand

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 224

ISBN: 978-609-473-167-9

Svoris: 372 g

Išmatavimai: 150 × 210 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 8+


Ką darytum, jei gautum siuntinį, ant kurio užrašyta: „PRAŠAU NEATIDARYTI“? Žinoma, atidarytum – juk nėra nė vieno vaiko, kuris daro tai, kas pasakyta. Vieną dieną tokią dėžę gavo Nemo. Vos ją atidarė, nutiko keli dalykai:

  • Iš siuntinio iššoko pliušinis sniego žmogus, tiksliau – gyvut gyvutėlis sniego žmogus!
  • Lauke ėmė snigti, o juk pats vidurvasaris!
  • Ir dar… Sniego žmogus augo tol, kol pasiekė du su puse metro…
Nors miestelyje spaudė speigas, Nemo pylė prakaitas. Nes kur, sakykite, paslėpti tikrą sniego žmogų? Tai pirmoji serijos „Prašau neatidaryti“ knyga. Vos pasirodžiusi Vokietijoje, ji iškart tapo bestseleriu. Šiuo metu vyksta derybos dėl teisės kurti filmą. 2 serijos knyga čia. 3 serijos knygačia.

Prašau neatidaryti. Kanda!

7,99 

        
Viso kaina: 23,97 

 

 

Autorius

Šarlotė Haberzak (Charlotte Habersack) prie rašomosios mašinėlės sėdo būdama septynerių ir pradėjo spausdinti knygą. Nuo tada rašyti nesiliovė. Šiandien ji rašo daugiausia scenarijus ir daugybę nuostabių knygų vaikams, pavyzdžiui, apie pašėlusius Nemo nuotykius. Per atostogas mielai laksto motociklu po Afriką ir Rytų Europą. O siuntiniais visada džiaugiasi. Nesvarbu, kas juose…

Iliustratorius

Frederikas Bertranas (Fréderic Bertrand) studijavo Brėmene iliustravimo meną ir animaciją. Šiandien jis gyvena ir piešia Berlyne, o į savo namus nuomininkais įsileidžia ir gauruotų sniego pabaisų, ir besikandžiojančių vampyrų, ir blyškių skeletų. Jo dirbtuvėje jau metų metus stovi siuntinys be nurodyto siuntėjo. Ant jo užrašyta: „Prašau neatidaryti“. Ir dailininkas šio priesako laikosi.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos