Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos | Terra Publica

Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos

Dainius Babilas

10,49 

+ -

Sudarytojas: Dainius Babilas

Iliustratorius: Paulius Juodišius

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 192

ISBN: 9786094732645

Svoris: 958 g

Išmatavimai: 207 × 268 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 6+


Seniai, seniai Nemuno ir Neries santakoje kartu su lietuviais apsigyveno daug įvairių tautų... O kartu iš tolimiausių pasaulio kampelių į Kauną atkeliavo ir jų pasakos. Stebuklingos, užburiančios, pamokančios, stebinančios ir įkvepiančios. Šis tautų paveldas sudėtas į spalvingą, gausiai iliustruotą daugiakalbę pasakų knygą. Tai puiki galimybė keliauti po užburtą miestą ir pažinti skirtingas tautas, jų kultūras, raštą ir pasakas, pasklidusias ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Knygoje rasite dvylikos tautų pasakas, tautų aprašymus, jų kultūrą įamžinusias nuotraukas ir QR kodus, kuriuos nuskaitę mobiliuoju įrenginiu išgirsite pasaką lietuvių ir originalo kalbomis. Projektą pristato „Kaunas 2022

Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos

10,49 

     
Viso kaina: 24,48 

Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos | Seniai, seniai Nemuno ir Neries santakoje kartu su lietuviais apsigyveno daug įvairių tautų… O kartu iš tolimiausių pasaulio kampelių į Kauną atkeliavo ir jų pasakos. Stebuklingos, užburiančios, pamokančios, stebinančios ir įkvepiančios.

Šis tautų paveldas sudėtas į spalvingą, gausiai iliustruotą daugiakalbę pasakų knygą. Tai puiki galimybė keliauti po užburtą miestą ir pažinti skirtingas tautas, jų kultūras, raštą ir pasakas, pasklidusias ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.

Knygoje rasite dvylikos tautų pasakas, tautų aprašymus, jų kultūrą įamžinusias nuotraukas ir QR kodus, kuriuos nuskaitę mobiliuoju įrenginiu išgirsite pasaką lietuvių ir originalo kalbomis.

Daugiau pasakų knygų rasite čia.

Sudarytojas

Sudarytojas Dainius Babilas dirbo mokytoju Kauno jėzuitų gimnazijoje, vadovavo Kauno įvairių tautų kultūros centrui. Dabar dirba tarptautinės jaunimo neformaliojo ugdymo programos „The Duke of Edinburgh’s International Award“ koordinatoriumi Lietuvoje. Yra pelnęs ne vieną apdovanojimą už Lietuvoje gyvenančių tautinių bendrijų tapatumą ir jų kultūros puoselėjimą.

Iliustratorius

Iliustratorius Paulius Juodišius vaikystėje daugybę valandų praleisdavo vartydamas knygas. Žiūrėdavo į piešinius ir galvodavo: „Ar sunku buvo tam viską mokančiam suaugusiam žmogui rūpestingiau viską nupiešti? Turbūt jam niekas nepasako, kaip nuobodu vartyti knygą, kuri nestebina, iš kurios neturi ko pasimokyti.“ Labiausiai jam patikdavo tos knygos, į kurias iliustratorius būdavo įdėjęs daug darbo ir minčių.

Vieną dieną jis pats ėmėsi kurti knygą. Tiesa, ne leidyklai, o savo malonumui. Ir tebekuria jas iki šiol, nes tai be galo smagu.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Užburtas miestas. Kauno tautų pasakos”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos