Žodžių sąrašas | Terra Publica

Žodžių sąrašas

Patricia Forde

8,99 

+ -
2015 m. „Baltojo varno“ apdovanojimas
2016 m. pateko į skaitomiausių Airijos knygų sąrašą
2018 m. įtraukta į vertingų kūrinių sąrašą „Notable Children’s Books List“

Autorius: Patricia Forde

Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Puslapių skaičius: 320

ISBN: 978-609-473-130-3

Svoris: 540 g

Išmatavimai: 150 × 221 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Knyga „Žodžių sąrašas“ – įtraukianti distopinė istorija paaugliams apie ateities pasaulį. Ekologinių katastrofų nustekentoje Žemėje vienintelė saugi vieta – Arka. Žmonijos gelbėtojas ir Arkos valdovas Jonas Nojas įsitikinęs, jog kalba yra žmoniją apėmusių negandų šaltinis. Gerai, kad jis jau turi visų bėdų sprendimą – tereikia sunaikinti kalbą. Leta – paskutinė Arkos žodininkė. Jos pasaulyje neskamba muzika, nėra paveikslų ir knygų. Žmonės susikalba naudodami vos 700 Sąrašo žodžių. Už saugių Arkos sienų – tik laukinė gamta ir viską semiantis vandenynas. Kartą į Letos krautuvėlę užsuka vaikinas. Tik iš kur jis toks atsirado? Kalba Sąrašo žodžiais, bet neįprastai. Akys veria kiaurai. Ir… O Deive, jis sužeistas! Knygos „Žodžių sąrašas“  leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.  

Žodžių sąrašas

8,99 

     
Viso kaina: 17,98 

2015 m. „Žodžių sąrašas“ pelnė „White Raven Award“ apdovanojimą. Jį skiria tarptautinė jaunimo biblioteka Miunchene, kasmet atrenkanti naujas, dėmesio vertas knygas jaunimui.

2016 m. knyga įtraukta į skaitomiausių Airijos knygų sąrašą „Children’s Books Ireland Award“. Tai prestižiškiausias vaikų literatūros apdovanojimas Airijoje, skiriamas už puikią literatūrą vaikams anglų arba airių kalba.

2018 m. JAV vaikų literatūros bibliotekų asociacija knygą „Žodžių sąrašas“ įtraukė į vertingų kūrinių sąrašą „Notable Children’s Books List“. Asociacija, vienijanti JAV bibliotekas, į šį sąrašą atrenka geriausias iš kelių tūkstančių pretenduojančių knygų paaugliams.

Autorius

Knygos autorė Patricia Forde 10 metų dirbo pradinių klasių mokytoja. Jos kūriniai airių kalba jaunimui įtraukti į skaitomiausių knygų sąrašus Airijoje. Autorė kuria anglų ir airių kalbomis. Yra išleidusi 6 knygas anglų kalba, 8 – airių, sukūrusi 2 pjeses bei keletą scenarijų televizijos serialui vaikams ir jaunimui.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Žodžių sąrašas”

Produkto kodas: 9786094731303 Kategorijos: , , , , , , Žymos:
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos