Kulinarinės kelionės | Terra Publica

Kulinarinės kelionės

Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas

9,99 

Liko 119

+ -

Sudarytojas: Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas

Metai: 2017

Puslapių skaičius: 224

ISBN: 978-609-473-038-2

Svoris: 863 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Tipas: Kelionių vadovai, Kulinarinės knygos

Kalba: Lietuvių


Knyga „Kulinarinės kelionės“ padės puikiai praleisti laisvalaikį Lietuvoje su šeima ar draugais. Joje rasite gražiausių Lietuvos vietovių aprašymus, sužinosite, kokių tradicinių valgių verta paskanauti įvairiuose Lietuvos kampeliuose, kur galima išmokti pasigaminti skirtingoms vietovėms būdingų patiekalų. Sužinosite, ką apie savo gimtąsias vietas kalba žymūs Lietuvos žmonės, kokiais šeimos valgių receptais jie dalijasi su skaitytojais. Knygoje „Kulinarinės kelionės“ rasite daugiau kaip 100 tradicinių lietuviškų valgių aprašymų ir receptų. Pažinkime, skanaukime, gaminkime!

Kulinarinių kelionių po Lietuvą vadovas skirtas visiems, kurie nori atrasti gražiausias Lietuvos vietoves, sužinoti, ką apie jas sako iš tų vietų kilę žymūs Lietuvos žmonės, kokiais valgiais garsėja vienas ar kitas Lietuvos kraštas, kur jų galima paragauti ir išmokti pasigaminti patiems. knygoje „Kulinarinės kelionės“ rasite daugiau kaip 100 valgių receptų.

Ar žinote, kiek nuostabių vietovių ir gardžių patiekalų galite atrasti keliaudami po Lietuvą? Ką apie savo gimtąsias vietas kalba žymūs Lietuvos žmonės, kokius tradicinius valgius jie mėgsta? Kaip gaminamos tradicinės bulvinės bandos, kiunkė, „staciokė“, „razavi“ blynai? Kur galima paragauti tikros žuvienės ar rūkyto ungurio su žuvies sultinio drebučiais? O gal norite pasmaližiauti „Baumkucheno šaltkošės“ ir išgerti puodelį „kafijos“ su „vofeliais“? Kokiais valgiais vaišina karaimai, totoriai ir žydai?

Visus atsakymus rasite knygoje „Kulinarinės kelionės“. Sužinokite, kaip puikiai praleisti laisvalaikį Lietuvoje, pamatyti daug įspūdingo grožio vietų, išgirsti įdomių istorijų ir, žinoma, paragauti autentiškų vieno ar kito krašto valgių.

Ir dar – čia rasite daugiau kaip 100 tradicinių lietuviškų valgių aprašymų ir receptų!

Mintimis apie gimtinę ir šeimos receptais su skaitytojais dalijasi žymūs Lietuvos žmonės:

Virgilijus Alekna, Vidas Blekaitis, Livija Gradauskienė, Giedrius Leškevičius, Žydrūnas Savickas, Selemonas Paltanavičius, Virgilijus Skirkevičius, Eimutis Kvoščiauskas, Gabija Lunevičiūtė, Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Aistė Smilgevičiūtė, Vaida Genytė-Marazienė, Justė Zinkevičiūtė, Simona Albavičiūtė.

 

Sudarytojai

Knygos sudarytojai Daiva Dmuchovska, Vytautas Kandrotas. 

Vytautas Kandrotas yra daugiau nei 100 pažintinių knygų autorius, sudarytojas ar bendraautoris, vyr. fotografas arba fotografijų autorius, 2 knygų vaikams autorius ir 5 knygų vaikams bendraautoris, pasaulinės vaikų literatūros organizacijos IBBY Lietuvos skyriaus narys nuo 2014 metų. 2018 m. apdovanotas „Turizmo kryžiumi“ – garbės ženklu už nuopelnus Lietuvos turizmui.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos