Ūkė Pūkė randa išeitį (su teatro lėle) | Terra Publica

Ūkė Pūkė randa išeitį (su teatro lėle)

Zane Zusta

11,99 

+ -
Nominuota Latvijos geriausios knygos vaikams apdovanojimui

Autorius: Zane Zusta

Iliustratorius: Evija Timma-Novika

Vertėjas: Audrius Musteikis

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 48

ISBN: 978-609-473-149-5

Svoris: 460 g

Išmatavimai: 250 × 250 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Latvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Pagaliau Ūkė Pūkė namuose viena. Mažylė nušlepsi koridoriumi, atsisėda ant laiptų turėklo ir pasileidžia žemyn.  Taip leistis labai smagu, atrodo, kad skrendi! Čiūžt, oi, bumt! Tiesiai į milžinišką dėžę! Kaip iš jos išsikapstyti mažutei pelėdžiukei? Ar girdėjai sakant „nėra padėties be išeities“? Ūkė Pūkė dabar šį posakį puikiai supranta. Išeitis yra visada. Jei negali pakeisti aplinkybių, tereikia pakeisti požiūrį. Knyga „Ūkė Pūkė randa išeitį“ – tai antroji knyga apie smalsią ir išmintingą pelėdžiukę Ūkę Pūkę. Knyga „Ūkė Pūkė randa išeitį“  nominuota Latvijos geriausios knygos vaikams apdovanojimui. Knygoje rasite ne tik smagią istoriją, bet ir edukacinę pamoką bei šešėlių teatro lėlę. Knygos„Ūkė Pūkė randa išeitį“  leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.        

Ūkė Pūkė randa išeitį (su teatro lėle)

11,99 

     
Viso kaina: 23,98 

Ūkės Pūkės teatralizuoti nuotykiai:

Autorius

Knygos autorė Zane Zusta dirbo ir atstove spaudai, ir redaktore, ir savanore paramos fonde „SOS vaikų kaimas“, ir vyriausiąja žurnalo vaikams redaktore. Dabar yra laisvai samdoma žurnalistė, rašo knygas vaikams.

Iliustratorius

Iliustratorė Evija Timma-Novika (g. 1987) baigė meno studijas. Kuria interjero dizainą privačioms ir viešosioms erdvėms, siuva žaislus, iliustruoja knygas. Studentų darbų parodoje šios iliustratorės darbai pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prisistatydama asmeniniame tinklaraštyje apie save teparašė vieną sakinį: „Dievinu smulkmenas.“ Nenuostabu, kad ši tendencija atsispindi ir jos iliustracijose.

Vertėjas

Vertėjas Audrius Musteikis (g. 1972) – ne tik verčia, bet ir kuria eiles, rašo straipsnius. Yra Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narys. Studijavo lietuvių filologiją ir visuotinę literatūrą Vilniaus universitete. Stažavosi Italijoje (Università italiana per stranieri) ir Latvijoje (Latvijos universiteto Tarptautinėje vasaros mokykloje). Dirbo kultūros savaitraščio „Dienovidis“, dienraščio „Lietuvos žinios“ redakcijose, vertimų biuruose. Verčia prozą, poeziją, vaikų literatūrą iš latvių, italų ir portugalų kalbų.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos