Žuvele, nerk! | Terra Publica

Žuvele, nerk!

Charli Howard

8,99 

+ -

Autorius: Charli Howard

Vertėjas: Inga Tuliševskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-127-3

Svoris: 340 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Knyga ,,Žuvele, nerk!“ – tai pasakojimas apie draugystę, patyčias, sudėtingus pasirinkimus ir daugybę sunkumų, su kuriais bręsdamos susiduria mergaitės. – Plaukimas tikrai nelieknina. Pažiūrėk, kokia stora Mo… – pradėjo Kloja, bet prikando liežuvį. Visos staiga nuščiuvo, o aš neiškart sumojau, apie ką ji kalba. Kloja kalbėjo apie mane… Kloja visada tokia. Niekada nesusimąsto apie kitų jausmus. Kasdien tauška apie berniukus, atseit, vidurinėje jau būtina turėti vaikiną. Vaikiną?! Nesąmonė! Aš visai nenoriu bučiuoti berniukų. Labiausiai trokštu pasinerti į gaivų baseino vandenį ir laisvai plaukti… Bet vasaros atostogos greit baigsis. Šiemet pirmieji metai vidurinėje. O varge, laukia tikras pragaras…

Žuvele, nerk!

8,99 

     
Viso kaina: 18,48 

Autorius

Dirbdama modeliu autorė Charli Howard patyrė patyčias dėl stambesnio kūno sudėjimo, susidūrė su valgymo sutrikimais. Daugybė agentūrų atsisakė dirbti su mergina, nes jų akyse ji buvo tiesiog ,,per didelė“ ir neatitiko standartų. Charli Howard yra dviejų knygų autorė. Abiejuose kūriniuose paliečiamos autorei svarbios temos: pozityvus požiūris į kūną, savęs priėmimas, valgymo sutrikimai.Rašytoja aktyviai kovoja dėl įvairovės modelių industrijoje. Ji įsteigė paramos fondą „All Woman Project“, kurio pagrindinė misija – mokyklose šviesti vaikus apie kūno ir grožio kultą, psichinę, emocinę būklę, ir visais kitais sveikatos klausimais.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Žuvele, nerk!”

Produkto kodas: 9786094731273 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos