Gėrybės iš gamtos | Terra Publica

Gėrybės iš gamtos

Daiva Dmuchovska

4,40 10,99 

Liko 3

+ -

Sudarytojas: Daiva Dmuchovska

Metai: 2017

Puslapių skaičius: 240

ISBN: 978-609-473-043-6

Svoris: 911 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Tipas: Knygos tobulėjimui, Kulinarinės knygos

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Knyga „Gėrybės iš gamtos“ skirta visiems, kurie rūpinasi savo ir artimųjų sveikata, mėgsta poilsį gamtoje derinti su naudinga veikla: renka vaistinguosius augalus, uogas, vaisius, grybus, mėgsta tikrą lietuvišką pirtį. Knygoje  „Gėrybės iš gamtos“  rasite daugiau kaip 180 idėjų, kaip, kur, kada rinkti įvairias gamtos gėrybes, kaip jas paruošti naudoti. Dažniau ištrūkime į gamtą. Juk gamta – mūsų sveikatos šaltinis!

Gėrybės iš gamtos – sveikatos šaltinis

Nors prekybos centrų lentynos lūžta nuo įvairiausių prekių gausos, vis dažniau dairomės kuo natūralesnių produktų. Kur jų gauti?  Apsidairykite aplinkui – turite retą galimybę: kol ant miškų ir pievų nepakabintos spynos su užraktais, daug gėrybių galite rasti būtent ten. Ir skanu, ir sveika, ir malonus užsiėmimas – savotiška meditacija, galimybė atitrūkti nuo kasdienybės darbų! Jei nesate gėrybių rinkėjai, pailsėti nuo rutinos galite ir kitaip. Lietuviškoje pirtyje – su visomis tradicijomis, natūraliais prausikliais, vantomis, garu…

Kokias gėrybes rinkti? Kada, kur? Kaip jas paruošti? Kaip vartoti?

Į šiuos ir kitus klausimus atsako profesionalai: biologijos mokslų daktarė Reda Iršėnaitė, profesionali pirtininkė Birutė Masiliauskienė, sodininkystės, daržininkystės specialistė Rūta Antanaitienė ir maisto tinklaraštininkė Sigita Valantiejūtė.

Knygoje „Gėrybės iš gamtos“ rasite daugiau kaip 180 idėjų, kaip panaudoti gamtos gėrybes!

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos