Išgyvenę | Terra Publica

Išgyvenę

Lucy Clarke

12,99 

+ -
„The Sunday Times“ bestseleris

Autorius: Lucy Clarke

Vertėjas: Daumantas Gadeikis

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 432

ISBN: 978-609-473-308-6

Svoris: 700 g

Išmatavimai: 140 × 215 mm

Kalba: Lietuvių


„The Sunday Times“ bestseleris! Atsibundi nuostabioje saloje. Žėrintis žydras vandenynas, auksiniai saulėlydžiai, pėdų neišmintas smėlis... Tik tas keistas jausmas... Ne toks, kaip kurorte. Prie lėktuvo duženų vaikštinėja nepažįstamasis. Kitas galanda peilį, palmės žievėje žymi žuvusiųjų sąrašą. Kiti stebi laužo metamus šešėlius. Visi turi nepapasakotas istorijas, kruopščiai saugomas paslaptis... Tai ne paprastos atostogos. Čia ne paprasta sala. Tai ne paplūdimio romanas! Lucy Clarke trileris įtraukia į paslaptingą, permainingą ir mįslių kupiną siužetą... Kiekvienas knygos puslapis kelia vis didesnį susidomėjimą.

Autorius

Informacija apie autorių / sudarytoją / iliustratorių ar kt. – 5-15 sakinių Lucy Clarke gyvena su vyru ir dviem mažais vaikais, rašo savo paplūdimio trobelėje, įkvėpimo pasakojimams semdamasi laukinėje pietinėje pakrantėje. Ji su pagyrimu baigė anglų literatūros studijas, o pirmasis jos romanas „Jūros seserys“ („The Sea Sisters“) pateko į „Richard and Judy“ rinktinių knygų sąrašą. „Išgyvenę“ yra šeštasis Lucy romanas.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Išgyvenę”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos