Mergina melsva suknele | Terra Publica

Mergina melsva suknele

Alena Schröder

12,99 

+ -

Autorius: Alena Schröder

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 344

ISBN: 978-609-473-310-9

Svoris: 700 g

Išmatavimai: 140 × 215 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių


Spiegel“ bestseleris! 2017 m. Berlyne verda gyvenimas, tik dvidešimt septynerių Hana jaučia, kad josios gyvenimas dar neprasidėjo. Viską aukštyn kojom apverčia laiškas iš Izraelio. Evelina, šimtametė Hanos močiutė, jame nurodyta kaip pagrobtos meno kūrinių kolekcijos paveldėtoja. Kodėl Hana nieko nežinojo apie žydišką šeimos šaką? Ir kodėl Evelina taip atkakliai vengia šnekėtis apie praeitį ir ypač apie savo mamą? Dingusių paveikslų pėdsakas veda į 1920-uosius, pas prosenelę Zentą, Evelinos mamą – užsispyrusią jauną moterį, įklimpusią į santuoką be meilės. Ji staiga nusprendžia palikti viską, savo dukrą irgi, kad tik būtų laisva. Tačiau ateina tamsūs laikai, o laisvė pareikalaus dar didesnių aukų... Intriguojanti mamos ir dukros istorija, pasakojanti apie dešimtmečius trukusios tylos naštą ir drąsą ją sulaužyti.  Tai stiprus ir jaudinantis romanas, kuris neleis atsitraukti iki paskutinio puslapio.

Autorius

Alena Schröder (g. 1979) yra laisvai samdoma žurnalistė ir rašytoja, gyvena Berlyne. Studijavo istoriją, politikos mokslus ir Lotynų Amerikos kultūrą Berlyne ir San Diege, lankė Henrio Naneno žurnalistikos institutą. Kelerius metus dirbo redaktore žurnale „Brigitte“, šiuo metu kaip laisvai samdoma žurnalistė rašo leidiniams „Brigitte“ ir „Süddeutsche Zeitung“. Yra parašiusi ne vieną dalykinę knygą.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mergina melsva suknele”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos