Auginu ir gaminu | Terra Publica

Auginu ir gaminu

Daiva Dmuchovska

10,99 

+ -

Sudarytojas: Daiva Dmuchovska

Leidykla: Virtuvės knyga

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 233

ISBN: 978-609-8090-97-0

Svoris: 811 g

Išmatavimai: 170 × 240 mm

Tipas: Kulinarinės knygos

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


„Auginu ir gaminu“tai knyga, skirta visiems siekiantiems gyventi sveikai. Knygoje „Auginu ir gaminu“ patariama, kaip lengvai užsiauginti daržovių savo darže ir kaip jas sveikai bei skaniai paruošti savo namų virtuvėje. Knyga „Auginu ir gaminu“ suskirstyta į skyrius: pirmoje  dalyje pateikiama patarimų apie daržo sodinimą, daržovių auginimą ir priežiūrą, o antroje – daug gardžių patiekalų receptų iš pačių užsiaugintų daržovių.

Auginu ir gaminu“ – tai knyga, skirta visiems siekiantiems gyventi sveikai. Knygoje patariama, kaip lengvai užsiauginti daržovių savo darže ir kaip jas sveikai bei skaniai paruošti savo namų virtuvėje. Pirmoje knygos dalyje pateikiama patarimų apie daržo sodinimą, daržovių auginimą ir priežiūrą, o antroje – daug gardžių patiekalų receptų iš pačių užsiaugintų daržovių.

– Gegužės pradžioje daržo lysvėse sėkite morkų, gražgarsčių, žirnių, ridikėlių, špinatų, petražolių, salotų, krapų, burokėlių, pastarnokų, svogūnų, gelteklių. – Morkų sėklos smulkios ir sudygsta negreit: kai dirvos temperatūra 11 °C, – per 16 dienų, o kai 8 °C, – per 25 dienas. Maži daigeliai nebijo trumpalaikių šalnų. Morkos sėjamos įvairiu laiku, atsižvelgiant į tai, kokiu tikslu bus auginamos. Dygstančioms morkoms būtina drėgmė.

– Morkų sėklos smulkios ir sudygsta negreit: kai dirvos temperatūra 11 °C, – per 16 dienų, o kai 8 °C, – per 25 dienas. Maži daigeliai nebijo trumpalaikių šalnų. Morkos sėjamos įvairiu laiku, atsižvelgiant į tai, kokiu tikslu bus auginamos. Dygstančioms morkoms būtina drėgmė.

– Neskubėkite iš karto pasėti visų morkų ir burokėlių, dalį jų pasėkite vėliau, kol dar drėgna dirva. Jų derlių sunaudosite žiemą, daržovės sėkmingai išsilaikys ir iki pavasario. Dirvai perdžiūvus, užsitęsia jų dygimas, vėliau ima derėti.

Skaitykite daugiau: manonamai.lt

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Auginu ir gaminu”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos