Iš pieno. Lengvai ir paprastai | Terra Publica

Iš pieno. Lengvai ir paprastai

10,99 

Knyga „Iš pieno. Lengvai ir paprastai“ – praktinių patarimų ir receptų knyga, skirta norintiems namuose pasigaminti šviežių pieno produktų ir patiekalų. Knygoje „Iš pieno. Lengvai ir paprastai“ –  rasite daugiau kaip 130 receptų, kaip pasigaminti įvairių pieno produktų – jogurto, varškės, sūrio, sviesto, grietinės, ledų ir kitų produktų bei patiekalų.

+ -

Pienas ir jo produktai mūsų krašte ypač mėgstami. Jų vartojimas labai išaugo XX a. trečiajame dešimtmetyje Kaune įsikūrus „Pienocentrui“, kai ant parduotuvių prekystalių pasirodė daug įvairių pieno produktų: be tradicinio sūrio, varškės, buvo galima nusipirkti kefyro, jogurto, ledų, sutirštinto pieno, net pieno šampano. Tuo metu lietuviško sviesto buvo galima paragauti Didžiojoje Britanijoje ir net Amerikoje.

Šiandien parduotuvių lentynos lūžta nuo pieno produktų gausos, tačiau atsiranda vis daugiau norinčių jų pasigaminti namuose – visada šviežių, natūralių, sveikų, be konservuojamųjų priedų, su mažesniu cukraus kiekiu, nepakartojamo skonio.

Šių produktų lengvai galima pasigaminti namuose, pasinaudojus knygoje pateiktais profesionalų patarimais!

Knygoje „Iš pieno. Lengvai ir paprastai“   rasite daugiau kaip 130 receptų:

  • 40 pieno produktų receptų – jogurto, varškės, sūrio, sviesto, valgomųjų ledų
  • 90 patiekalų receptų – užkandžių, salotų, sriubų, apkepų, pyragų, desertų, gėrimų

Gaminkite, ragaukite ir vaišinkite!

Receptus knygai „Iš pieno. Lengvai ir paprastai“ parengė Kauno kolegijos docentė dr. Ernesta Trečiokienė ir sigitacooks.lt tinklaraščio autorė Sigita Valantiejūtė. Patiekalus fotografavo fotografė Ieva Jonelytė-Arlauskienė.

 

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Iš pieno. Lengvai ir paprastai”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos