Tortai (su viršelio defektais) | Terra Publica

Tortai (su viršelio defektais)

Paulius Strasevičius

7,99 

Paulius Strasevičius knygoje Tortai pateikia 52 savo gaminamų tortų receptus – kiekvienam metų savaitgaliui po vieną! Rasite visko, ko geidžia širdis, – nuo paprastų jogurtinių iki klasikinių „Pavlovos“, „Napoleono“ ir amerikietiško sūrio torto.

„Šioje knygoje stengiausi pateikti itin paprastų, bet kartu ir proginių tortų receptų. Pagaminau 52 tortus – kiekvienam savaitgaliui po vieną! Ruošiau tokius tortus, kad atsivertę šią knygą jų pasigaminti galėtų visi. Atkreipiau dėmesį ir į produktus – daugelį jų tikrai turite savo namuose, o kitus lengvai rasite parduotuvėje. Svarbi buvo ir torto kaina – norėjau, kad ji nebūtų tokia kaip aukščiausio lygio kepyklose, bet tortai skoniu tikrai nenusileistų tokiems pat konditerijos gaminiams. Džiaugiuosi imdamasis tokių darbų. Tai dar vienas gyvenimo iššūkis, kuris, manau, pavyko. Pavyks ir Jums!“, – teigia knygos autorius Paulius Strasevičius.

Liko 5

+ -

Pauliaus Strasevičiaus knygos Tortai. Pagaminta namuose video apžvalga

„Šioje knygoje esantys receptai – nesudėtingi, o patys tortai ne tik skanūs, bet ir labai išvaizdūs, kas, mano nuomone, yra svarbu, nes tortai yra ne tik vieni populiariausių ir mėgstamiausių saldumynų, bet taip pat ir nepakeičiama šventinio stalo puošmena ar net pagrindinis visos šventės simbolis“ – Jūratė Samušytė.

Video apžvalgą peržiūrėkite čia.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tortai (su viršelio defektais)”

Produkto kodas: 9786094730590 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos