RINKINYS: Žodžių sąrašas + Paskutinis žodis | Terra Publica

RINKINYS: Žodžių sąrašas + Paskutinis žodis

Patricia Forde

15,99 

Rinkinį sudaro dvi fantastinės literatūros knygų serijos dalys jaunimui nuo 12 metų: „Žodžių sąrašas“ (I dalis) ir „Paskutinis žodis“ (II dalis).

Knyga „Žodžių sąrašas“ – įtraukianti distopinė istorija paaugliams apie ateities pasaulį. Ekologinių katastrofų nustekentoje Žemėje vienintelė saugi vieta – Arka. Žmonijos gelbėtojas ir Arkos valdovas Jonas Nojas įsitikinęs, jog kalba yra žmoniją apėmusių negandų šaltinis. Gerai, kad jis jau turi visų bėdų sprendimą – tereikia sunaikinti kalbą.

Leta – paskutinė Arkos žodininkė. Jos pasaulyje neskamba muzika, nėra paveikslų ir knygų. Žmonės susikalba naudodami vos 700 Sąrašo žodžių. Už saugių Arkos sienų – tik laukinė gamta ir viską semiantis vandenynas.

Kartą į Letos krautuvėlę užsuka vaikinas. Tik iš kur jis toks atsirado? Kalba Sąrašo žodžiais, bet neįprastai. Akys veria kiaurai. Ir… O Deive, jis sužeistas!

Knygos „Žodžių sąrašas“  leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Knyga „Paskutinis žodis“ pristato skaitytojui naują Arko valdovę, kuri pasirodo esanti dar piktesnė už buvusį diktatorių Joną Noją. Pagrindinė istorijos veikėja Leta, pabėgusi iš Arkos, gyvena miške su vadinamaisiais šventvagiais ir vadovauja slaptai mokyklai, kur vaikai mokomi kalbos.

Susirėmus Arkos tvarkdariams ir šventvagiams, Letai pasiseka pabėgti. Mergina keliauja ieškodama naujų sąjungininkų, kurie būtų pasiruošę lemiamai kovai.

Knygoje „Paskutinis žodis“ aktualizuojamas įprastas, kasdienis dalykas – kalba, parodoma jos galia ir svarba. Knyga patraukia paauglius skaitytojus pagauliu rašymo stiliumi, turtinga kalba, žodžių žaismu, įtraukiančiu siužetu.

+ -

Knygos „Žodžių sąrašas“ apdovanojimai:
2015 m. „Baltojo varno“ apdovanojimas
2016 m. pateko į skaitomiausių Airijos knygų sąrašą
2018 m. įtraukta į vertingų kūrinių sąrašą „Notable Children’s Books List“

Autorius

Patricia Forde Forde kilusi iš Gòlvėjaus (Airija). 10 metų dirbo pradinių klasių mokytoja. Jos kūriniai airių kalba įtraukti į skaitomiausių šalies knygų sąrašus („Shortlisted Irish Language Book of The Year 2012“, „Shortlisted Irish Language Book of The Year 2013“). Autorė yra parašiusi ir išleidusi daugiau nei 14 knygų vaikams airių ir anglų kalbomis, sukūrusi 2 pjeses bei keletą televizijos serialų scenarijų vaikams ir jaunimui. Autorė kartu su šeima gyvena nuostabiausiame mieste pasaulyje – gimtajame Gòlvėjuje.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “RINKINYS: Žodžių sąrašas + Paskutinis žodis”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos