Devyni mėnesiai kariuomenėje. Be pagražinimų | Terra Publica

Devyni mėnesiai kariuomenėje. Be pagražinimų

Raminta Bekešiūtė

12,99 

+ -

Autorius: Raminta Bekešiūtė

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 288

ISBN: 978-609-473-317-8

Svoris: 700 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Būdama 31 metų, palikusi įsibėgėjančią karjerą ir mėgstamas veiklas, knygos autorė Raminta Bekešiūtė išėjo atiduoti duoklės Tėvynei. Devynis mėnesius kaip savanorė atliko nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione. Savo džiaugsmus ir nuoskaudas, patirtis ir baimes sudėjo į dienoraštį. Knygoje viskas pateikta be pagražinimų ir filtrų. Apie pritrintas kojas ir bemieges naktis, apie savivertę ir jausmus, apimančius rankose laikant ginklą. Apie netvarkingai paklotas lovas ir valgyklos maistą. Apie šauktinius, kokie jie dabar ir kokie į tarnybą ateidavo anksčiau. Kaip pasikeitė jaunimas ir kiek kiekvienas širdyje esame patriotas. Apie visa tai ir ne tik – šioje knygoje.

Autorius

Būdama 31 metų, palikusi įsibėgėjančią karjerą ir mėgstamas veiklas, Raminta Bekešiūtė išėjo atiduoti duoklės Tėvynei. Devynis mėnesius kaip savanorė atliko nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Devyni mėnesiai kariuomenėje. Be pagražinimų”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos