Mečislovas Rondomanskas. Nuo viršukalnės atsiveria nauji horizontai… | Terra Publica

Mečislovas Rondomanskas. Nuo viršukalnės atsiveria nauji horizontai…

Aldona Armalė

9,99 

Tai biografinė knyga apie vieną iškiliausių dabarties Lietuvos asmenybių – prof. Mečislovą Rondomanską – mokslininką, verslininką, mecenatą. Žmogų, kuris dalyvavo Lietuvos bankinės sistemos (buvo Lietuvos banko valdybos narys), švietimo sistemos (ėjo KTU prorektoriaus pareigas) veikloje, kūrė Prekybos, pramonės ir amatų rūmus, kartu su dar dviem partneriais įkūrė vieną sėkmingiausių nacionalinių prekybos įmonių – UAB „Senukai“. Kuklų, mažai matomą, bet neeilinių gebėjimų žmogų, kurį būtų galima pavadinti lietuviškuoju Rokfeleriu.

Kaip sėkmingai įkurti ir plėtoti verslą? Kaip nesustoti, pasiekus užsibrėžtų tikslų? Kaip įveikti krizines situacijas? Kaip išgyventi permainų laikotarpiu? Atsakymus į šiuos klausimus rasite biografinėje knygoje apie prof. Mečislovą Rondomanską.

+ -

„Rengiant knygą spaudai ir ją išleidžiant man buvo labai įdomu ir naudinga dirbti su profesionalia ir puikia leidyklos „Terra Publica“ komanda. Visi patarimai ir sprendimai buvo nuoširdūs ir profesionalūs, todėl ir rezultatas puikus. Pristatydamas ir dovanodamas knygą gaunu komplimentus apie puikų leidinį.

Prof. Mečislovas Rondomanskas

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mečislovas Rondomanskas. Nuo viršukalnės atsiveria nauji horizontai…”

Produkto kodas: 9786094730658 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos