Lietuviška virtuvė. Tradicinės šventės ir valgiai (su dėžute) | Terra Publica

Lietuviška virtuvė. Tradicinės šventės ir valgiai (su dėžute)

Gabrielė Šulinskaitė, Irina Koscelkovskienė, Libertas Klimka

14,99 

„Lietuviška virtuvė. Tradicinės šventės ir valgiai“ – knyga, skirta visiems, kurie domisi mūsų tautinėmis tradicijomis, jas puoselėja, ieško tradicinių lietuviškų valgių receptų. Prof. Libertas Klimka supažindina su dvylikos svarbiausių kalendorinių lietuvių švenčių tradicijomis ir papročiais. Na, o vaišės lietuviui visada buvo svarbios, tad mėgstantys gaminti knygoje ras net 80 lietuviškų valgių receptų.

+ -

Lietuviška virtuvė. Tradicinės šventės ir valgiai (su dėžute)

14,99 

        
Viso kaina: 44,97 

Su šeima švenčiamos tradicinės lietuviškos šventės yra puikus būdas iš naujo atrasti, išlaikyti ir vaikams perduoti tautines tradicijas. Kaip lietuviai šventė didžiąsias metų šventes – Kūčias, Kalėdas, Užgavėnes, Velykas, Jonines, Žolinę, Visų Šventųjų dieną ar Vėlines? Kokių papročių laikėsi per vestuves ar krikštynas? Kokius valgius gamino?

Apie tradicines reikšmingiausias lietuvių šventes, sambūrius, švenčių papročius, valgius, knygoje pasakoja Lietuvoje gerai žinomas baltų kosmologijos, kalendorinių liaudies papročių žinovas profesorius Libertas Klimka.

Rasite ir 80 tradicinių lietuviškų valgių receptų: nuo šaltibarščių, cepelinų iki varškės sūrio ar šakočio.

Knyga pateikiama su puošnia dėžute, todėl nebereikia jaudintis dėl dovanos įpakavimo.

Autoriai

Apie reikšmingiausias lietuvių švenčių tradicijas, sambūrius, papročius, valgius knygoje pasakoja baltų kosmologijos ir kalendorinių liaudies papročių žinovas profesorius Libertas Klimka.

Uždaryti
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos