Nemunu per Lietuvą (Nacionalinė ekspedicija) | Terra Publica

Nemunu per Lietuvą (Nacionalinė ekspedicija)

Selemonas Paltanavičius

22,99 

+ -

Autorius: Selemonas Paltanavičius

Metai: 2017

Puslapių skaičius: 212

ISBN: 978-609-473-033-7

Svoris: 1330 g

Išmatavimai: 235 × 296 mm

Tipas: Akcijos, Kelionių vadovai, Knygos apie Lietuvą, Pažintinės knygos

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Knyga „Nemunu per Lietuvą“ parengta pagal didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusį LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“. Vos prasidėjęs, projektas greitai peržengė laidos rėmus ir tapo visuotiniu nuotykių ieškotojų reiškiniu. Tad net jei skaitysite knygą „Nemunu per Lietuvą“ namuose ant minkštos sofutės, neabejotinai būsite įtraukti į nuotykių ir paslapčių kupiną kelionę Nemunu po istorines Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemes. Sunku apibūdinti knygą „Nemunu per Lietuvą“ vienu žodžiu. Tai pažintinė knyga, kelionių vadovas ir istorijos vadovėlis viename.  „Nemunu per Lietuvą“ – tai knyga, kurioje pavyko sukurti neįtikėtiną ekspedicijos atmosferą, atspindėti keliautojų emocijas, paįvairinti visą tekstą smagiomis detalėmis ir pateikti tai, kaip  kelionių vadovą aprėpiantį dvi šalis. Išskirtinė viršelio 3D apdaila, solidi apimtis, šimtai nuotraukų ir puiki spaudos kokybė – tai ko reikia, kad knyga „Nemunu per Lietuvą“ taptų puiki dovana „Nacionalinės ekspedicijos“ gerbėjams, keliautojams, smalsiems žmonėms ir svajotojams. Vienoje valtyje kartu su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi, istorijos profesoriumi Alfredu Bumblausku, etnomuzikologe Zita Kelmickaite? Kodėl gi ne?! Dabar ir patys galite tapti nacionalinės ekspedicijos dalyviu jaukiai įsitaisę ant minkštos sofutės arba keliaudami panemuniais. Serijos 2 knyga čia. Serijos 3 knyga čia.

Knygą „Nemunu per Lietuvą“ sudaro trys dalys:

pirma dalis – apie Nemuną, jo istoriją, upeivystę, žuvis ir žvėris
antra dalis – apie 2015 m. nacionalinę ekspediciją
trečia dalis – apie 2016 m. nacionalinę ekspediciją

Knygos informacinis rėmėjas LRT.

Knygą „Nemunu per Lietuvą“ autorius Selemonas Paltanavičius pristato knygą LRT laidoje „Labas rytas“. Video galite pamatyti čia.

Atsiliepimą parašė Aldona Braukylienė, ilgametė bibliografinio skyriaus vedėja iš Klaipėdos:

„Laukėm ir įdėmiai žiūrėjom kiekvieną Nacionalinės ekspedicijos laidą ne tik mes vyresnieji, bet ir mūsų suaugę vaikai. Tačiau ne kartą kildavo mintis, ar šią laidą žiūri jauni žmonės, moksleiviai, ar juos kas skatina tai žiūrėti. Juk tai buvo retas toks gyvybingas, netgi žaismingas edukacinis krašto pažinimo projektas su profesionalių keliautojų komentarais. Įspūdį darė ir laidą gyvino ekspedicijos dalyvių laukiantys Nemuno pakrančių žmonės, pasipuošę ir pasiruošę, su savitais papročiais, pasakojimais. Tai kėlė pasididžiavimą, kad kiekvienas Lietuvos pakraštėlis pilnas kūrybingų ir šviesių žmonių. Betgi, televizijos laida yra tarsi akimirka, kurią tuoj pat užgožia nauja informacijos banga. Taigi, labai prasmingas sumanymas visą ekspedicijos įdomybę perkelti į pastovesnį, tiesiog amžinesnį, formatą – knygą „Nemunu per Lietuvą“. Gražiai ir kokybiškai išleista knyga, tiesiog albumas, pilnas įdomiausių nuotraukų, teksto, faktų bus puikiausia dovana gimtojo krašto gamtos, istorijos mėgėjams ir paminklas tiems, kurie sumanė ir įgyvendino šią prasmingą Nacionalinės ekspedicijos idėją.“

Edmundas Jakilaitis apie knygą:

 

Autorius

Knygos autorius – žinomas gamtininkas, apdovanotas ir vaikų be galo mėgstamas rašytojas Selemonas Paltanavičius. Visos jo sukurtos istorijos ir parengtos pažintinės knygos stebina, žavi ir yra teigiamai vertinamos tiek skaitytojų, tiek specialistų. Autorius yra išleidęs daugiau nei 60 knygų. Dvi iš jų išrinktos geriausiomis metų knygomis vaikams (2006 ir 2016 m.). 2015 m. S. Paltanavičius apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. 2016 m. jam įteikta Švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premija, o 2020 m. – Prano Mašioto premija.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Nemunu per Lietuvą (Nacionalinė ekspedicija)”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos