Nemunu per Lietuvą

22,99 

Turime pripažinti, tai pats unikaliausias ir  įspūdingiausias kelionių vadovas, kokį leidykla ,,Terra Publica“ yra išleidusi per 16 gyvavimo metų. Dar daugiau – tai pati perkamiausia šios vasaros kelionių knyga!

Į knygų pristatymus suguža pilnos salės LRT projekto ,,Nacionalinė  ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“ gerbėjų. Ne vien žvaigždžių pasiklausyti, bet ir sužinoti daugiau apie Lietuvos istoriją bei patį TV projektą. O jis – išskirtinis, profesionalų įvertintas ,,Auksine bite“ bei pristatytas tarptautinei auditorijai. Kiekvienam skeptikui galime drąsiai pasakyti – šį kartą lietuviai tikrai diktuoja TV madas!

Sunku apibūdinti knygą vienu žodžiu. Tai pažintinė knyga, kelionių vadovas ir istorijos vadovėlis viename. Tai knyga, kurioje pavyko sukurti neįtikėtiną ekspedicijos atmosferą, atspindėti keliautojų emocijas, paįvairinti visą tekstą smagiomis detalėmis ir pateikti tai, kaip  kelionių vadovą aprėpiantį dvi šalis.

Išskirtinė viršelio 3D apdaila, solidi apimtis, šimtai nuotraukų ir puiki spaudos kokybė – tai ko reikia, kad knyga taptų puiki dovana ,,Nacionalinės ekspedicijos“ gerbėjams, keliautojams, smalsiems žmonės ir svajotojams.

Vienoje valtyje kartu su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi, istorijos profesoriumi Alfredu Bumblausku, etnomuzikologe Zita Kelmickaite? Kodėl gi ne?! Dabar ir patys galite tapti nacionalinės ekspedicijos dalyviu jaukiai įsitaisę ant minkštos sofutės arba keliaudami panemuniais.

Serijos 2 knyga čia.

Serijos 3 knyga čia.

+ -

Leidybos namų „Terra Publica“ išleista knyga „Nemunu per Lietuvą“

Knyga „Nemunu per Lietuvą“ parengta pagal didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusį LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“.

Vos prasidėjęs, projektas „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ greitai peržengė laidos rėmus ir tapo visuotiniu nuotykių ieškotojų reiškiniu. Jei skaitysite knygą „Nemunu per Lietuvą“ namuose ant minkštos sofutės, neabejotinai būsite įtraukti į nuotykių ir paslapčių kupiną kelionę Nemunu po istorines Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemes.

Intriguojami nacionalinių ekspedicijų vadovo istorijos profesoriaus Alfredo Bumblausko, gamtininko Selemono Paltanavičiaus, muzikologės Zitos Kelmickaitės, žurnalisto Edmundo Jakilaičio, atlikėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro, lenktynininko Benedikto Vanago bei kitų žygeivių pasakojimai, netikėti faktai, atradimai, linksmi nutikimai, kelionių žemėlapiai, dainos, patiekalų receptai ir šmaikščios ekspedicijos dalyvių nuotraukos plaukiant Nemunu per Lietuvą.

Knygą sudaro trys dalys:

pirma dalis – apie Nemuną, jo istoriją, upeivystę, žuvis ir žvėris
antra dalis – apie 2015 m. nacionalinę ekspediciją
trečia dalis – apie 2016 m. nacionalinę ekspediciją

Knygos informacinis rėmėjas LRT.

Knygos pristatymų turas Lietuvoje balandžio-birželio mėnesiais. Daugiau informacijos mūsų facebook paskyroje Terra Publica

„Nemunu per Lietuvą“ autorius Selemonas Paltanavičius pristato knygą LRT laidoje „Labas rytas“. Video galite pamatyti čia.

Atsiliepimą parašė Aldona Braukylienė, ilgametė bibliografinio skyriaus vedėja iš Klaipėdos:

„Laukėm ir įdėmiai žiūrėjom kiekvieną Nacionalinės ekspedicijos laidą ne tik mes vyresnieji, bet ir mūsų suaugę vaikai. Tačiau ne kartą kildavo mintis, ar šią laidą žiūri jauni žmonės, moksleiviai, ar juos kas skatina tai žiūrėti. Juk tai buvo retas toks gyvybingas, netgi žaismingas edukacinis krašto pažinimo projektas su profesionalių keliautojų komentarais. Įspūdį darė ir laidą gyvino ekspedicijos dalyvių laukiantys Nemuno pakrančių žmonės, pasipuošę ir pasiruošę, su savitais papročiais, pasakojimais. Tai kėlė pasididžiavimą, kad kiekvienas Lietuvos pakraštėlis pilnas kūrybingų ir šviesių žmonių. Betgi, televizijos laida yra tarsi akimirka, kurią tuoj pat užgožia nauja informacijos banga. Taigi, labai prasmingas sumanymas visą ekspedicijos įdomybę perkelti į pastovesnį, tiesiog amžinesnį, formatą – knygą „Nemunu per Lietuvą“. Gražiai ir kokybiškai išleista knyga, tiesiog albumas, pilnas įdomiausių nuotraukų, teksto, faktų bus puikiausia dovana gimtojo krašto gamtos, istorijos mėgėjams ir paminklas tiems, kurie sumanė ir įgyvendino šią prasmingą Nacionalinės ekspedicijos idėją.“

 

Edmundas Jakilaitis apie knygą:

 

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Nemunu per Lietuvą“

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos