365 dienos sode, darže, namuose (su mini defektais) | Terra Publica

365 dienos sode, darže, namuose (su mini defektais)

5,99 10,99 

Knyga „365 dienos sode, darže, namuose“ skirta visiems, kas mėgsta sodinti, auginti ir prižiūrėti įvairius augalus sode, darže ir namuose visus metus. Knyga 365 dienos sode, darže, namuose“  – pilna naudingų patarimų, kaip, kada ir ką sėti, kaip puoselėti gėlynus ir želdynus, kaip įsirengti darželį ar gėlynėlį balkone.

Knygoje „365 dienos sode, darže, namuose“ rasite visus svarbiausius metų darbus, išskirtus pagal mėnesius. Taip apsuksite visą metų ratą ir – džiaugsitės gausiu derliumi bei išpuoselėta aplinka.

Liko 30

+ -

365 dienos sode, darže, namuose (su mini defektais)
365 dienos sode, darže, namuose (su mini defektais)

5,99 10,99 

     
Viso kaina: 20,48 

Lietuviai visada buvo darbštūs žmonės, mėgstantys daržininkystę, sodininkystę, gėlininkystę. Dažnas augina daržovių, uogų, prieskoninių augalų, puoselėja vaismedžių ir vaiskrūmių sodą, gėlynus. Net ir gyvendami daugiabutyje puoselėja nedidelį darželį ar gėlynėlį. Ir ne veltui – juk kiekvienas pačių užaugintas žalumynas daug gardesnis ir sveikesnis, o žydinti ir žaliuojanti aplinka džiugina ne tik pačių, bet ir aplinkinių akis.

Sudarytojas

Vytautas Kandrotas yra daugiau nei 100 pažintinių knygų autorius, sudarytojas ar bendraautoris, vyr. fotografas arba fotografijų autorius, 2 knygų vaikams autorius ir 5 knygų vaikams bendraautoris, pasaulinės vaikų literatūros organizacijos IBBY Lietuvos skyriaus narys nuo 2014 metų. 2018 m. apdovanotas „Turizmo kryžiumi“ – garbės ženklu už nuopelnus Lietuvos turizmui.

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos