365 dienos sode, darže, namuose | Terra Publica

365 dienos sode, darže, namuose

10,99 

Knyga „365 dienos sode, darže, namuose“ skirta visiems, kas mėgsta sodinti, auginti ir prižiūrėti įvairius augalus sode, darže ir namuose visus metus. Knygoje – daug naudingų patarimų, kaip, kada ir ką sėti, kaip puoselėti gėlynus ir želdynus, kaip įsirengti darželį ar gėlynėlį balkone.

+ -

Lietuviai visada buvo darbštūs žmonės, mėgstantys daržininkystę, sodininkystę, gėlininkystę. Dažnas augina daržovių, uogų, prieskoninių augalų, puoselėja vaismedžių ir vaiskrūmių sodą, gėlynus. Net ir gyvendami daugiabutyje puoselėja nedidelį darželį ar gėlynėlį. Ir ne veltui – juk kiekvienas pačių užaugintas žalumynas daug gardesnis ir sveikesnis, o žydinti ir žaliuojanti aplinka džiugina ne tik pačių, bet ir aplinkinių akis.

Knyga „365 dienos sode, darže, namuose“ – tai praktinių patarimų vadovas visiems, kas mėgsta sodinti, auginti ir prižiūrėti įvairius augalus sode, darže ir namuose. Šioje knygoje rasite, kaip auginti vaisius, uogas ir daržoves, prižiūrėti gėlynus, veją ir, žinoma, kaip įsirengti darželį ar gėlynėlį balkone ar tiesiog ant palangės.

 

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos