Aitvarų diena | Terra Publica

Aitvarų diena

Danguolė Kandrotienė

6,99 

Liko 100

+ -

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Ignas Krakys

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 115

ISBN: 978-609-473-029-0

Svoris: 650 g

Išmatavimai: 215 × 270 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Knyga „Aitvarų diena” – gilus ir jautrus kūrinys apie ypatingą gyvenimą ant Vėjų kalno. Visa miestelio gyventojų kasdienybė priklauso nuo vėjo – laiškų, aitvarų, skalbinių ir netgi audros. Į gyvenimiškas problemas ir rūpesčius, sunkiai apibūdinamus jausmus čia pažvelgiama iš kitos – Vėjų kalno gyventojų – pusės. Juk slogius jausmus galima išleisti kartu su aitvarais pučiant aitvarų vėjui ir be liūdesio išlydėti rudenį išskrendančius seneliukus… Nuotaikingą ir jautrią istoriją „Aitvarų diena“ pasakoja nominuota vaikų rašytoja Danguolė Kandrotienė, Prano Mašioto premijos laureatė, geriausios 2014 metų knygos vaikams autorė. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija       Skaitykite ištrauką:

Rubinaitis, vaikų literatūros informacijos svetainė

Aitvarų diena – gilus ir jautrus kūrinys apie ypatingą gyvenimą ant Vėjų kalno. Visa miestelio gyventojų kasdienybė priklauso nuo vėjo – laiškų, aitvarų, skalbinių ir netgi audros.
Į gyvenimiškas problemas ir rūpesčius, sunkiai apibūdinamus jausmus čia pažvelgiama iš kitos – Vėjų kalno gyventojų – pusės. Juk slogius jausmus galima išleisti kartu su aitvarais pučiant aitvarų vėjui ir be liūdesio išlydėti rudenį išskrendančius seneliukus…

Pilną aprašymą rasite čia.

 

 

Autorius

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.
knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorius

Knygos iliustratorius – jaunas ir perspektyvus dailininkas Ignas Krakys. Savo ateitį vaikinas sieja su skaitmenine tapyba ir kompiuterinių žaidimų kūrimu. Šiuo metu Ignas studijuoja grafiką, nuolat tobulina žinias ir įgūdžius, dairosi naujovių, domisi fotografija.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Aitvarų diena”

Produkto kodas: 786094730290 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos