Animalium. Didysis gyvūnų muziejus (dideli viršelio pažeidimai)

8,99 

„Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“ – tai pažintinė knyga, skirta kiekvienam, kuris domisi gamta ir gyvūnų pasauliu. Vos atvertęs pirmuosius knygos puslapius skaitytojas galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio. Keliaudamas po 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantį muziejų kiekvienas galės tyrinėti tikslius gyvūnų piešinius, sužinoti pagrindinę informaciją ir daugybę įdomių faktų apie kiekvieną iš jų. Knygoje pateikta informacija supažindina skaitytojus su gyvūnijos pasaulio įvairove, leidžia atrasti priešistorinių ir šių dienų gyvūnų panašumų, skirtumų, išsiaiškinti, kaip ilgainiui skirtingos rūšys keitėsi dėl to, kad išliktų.

Visi pristatomi gyvūnai knygoje suskirstyti į 6 ekspozicijas:

  1. Bestuburiai
  2. Žuvys
  3. Varliagyviai
  4. Ropliai
  5. Paukščiai
  6. Žinduoliai

Knyga skirta vaikams nuo 7 metų!

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime


Tai nepaprastai graži, išskirtinė knyga. Savotiškas gyvųjų planetos organizmų muziejus, kuris jūsų vaikui gali būti prieinamas visada, kada tik jam patogu, yra ūpo stebėti(s), atrasti, tiesiog vartyti ir pajusti pasaulio įvairovę. O ji iš tiesų stebinanti, milžiniška. Tarkim, ar žinojote, kad kiekvienais metais atrandama apie 100 000 naujų vabzdžių rūšių? Arba, kad yra daugiau kaip 470 rūšių ryklių ir kad rykliai plaukia kitaip nei dauguma žuvų? Arba, koks gyvūnas pasaulyje yra didžiausias, kodėl pingvinai neskraido ir į kokį aukštį gali pakilti grifai? Tai tik keletas klausimų, į kuriuos rasite atsakymus gražiojoje Animalium.

Kiekviename skyriuje susipažinsite su skirtingais gyvūnais – apie rūšis pasakojama vykusios evoliucijos tvarka – tai padeda suvokti, kaip vystėsi visa gyvūnų karalystė. Visa tai vyko milijonus metų, ir dabar suguldyta vienoje knygoje. Dauguma gyvūnų yra išties reti ir mums čia Lietuvoje ne visai žinomi, gal net nematyti – nuo pačių mažiausių iki žinduolių. Iliustracijos primena senoviškus raižinius iš senų knygų, yra smulkmeniškos, realistiškos. Šioje knygoje susipažinsite su daugiau kaip 160 gyvūnų, kai kurie gyvūnai aprašomi detaliau, aptariama jų sandara.

Knyga išties džiugina, stebina savo estetika bei glaustai, bet informatyviai pateikiama informacija, evoliucijos grandinės, ryšių atvaizdavimu. Mūsų nuostabiame pasaulyje mes, žmonės, esame „jauniausi“ – bene visi gyvūnai atsirado žymiai anksčiau. Esame vieni kitiems labai svarbūs ir reikalingi. Todėl pažintis su pasaulio gyvūnais yra labai prasminga. O turėti namuose nuosavą gyvūnijos muziejų yra dar nuostabiau.

Daugiau apie knygą „Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“ skaitykite: www.bernardinai.lt

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Animalium. Didysis gyvūnų muziejus (dideli viršelio pažeidimai)“

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos