Medžiai | Terra Publica

Medžiai

14,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Medžiai – naujausias bestselerio „Bitės“ kūrėjų darbas. Knyga – milžiniško formato, piešiniai nuostabūs, spalvingi, detalūs. Tekstai informatyvūs, bet nesudėtingi, pritaikyti prie Lietuvos realijų. Versdami „Medžių“ lapus apie šiuos augalus sužinosite viską: jų sandarą, skirtumus, net rekordus ir legendas! Neužmiršti ir gyvūnai, kurie negali gyventi be medžių, ir žmonės, kurie iš medžių išmoko pasigaminti nuostabiausių dalykų.

Leidinys skirtas ne tik vaikams

 


Medžiai – naujausias bestselerio „Bitės“ kūrėjų darbas. Knyga – milžiniško formato, piešiniai nuostabūs, spalvingi, detalūs. Tekstai informatyvūs, bet nesudėtingi, pritaikyti prie Lietuvos realijų. Versdami „Medžių“ lapus apie šiuos augalus sužinosite viską: jų sandarą, skirtumus, net rekordus ir legendas! Neužmiršti ir gyvūnai, kurie negali gyventi be medžių, ir žmonės, kurie iš medžių išmoko pasigaminti nuostabiausių dalykų. Leidinys skirtas ne tik vaikams  

Ką žinote apie medžius? Taip, jie teikia pavėsį, taip, kai kurie nokina valgomus vaisius, taip, jie valo orą! Išmanote tikrai nemažai. O ar žinote, kuo medžiai skiriasi nuo kitų augalų? Kas juose gyvena, kaip platinamos sėklos? Ar susimąstėte, kodėl yra tiek daug skirtingų rūšių medžių, kodėl jie vieni į kitus nepanašūs savo forma, dydžiu, lapais? Ar žinojote, kad net medžiai gali būti rekordininkai? Ar girdėjote apie juos kuriamas legendas, skaitėte istorijas? Jeigu ne, griebkite Wojciecho Grajkowskio ir Piotro Sochos knygą „Medžiai“. Jūsų požiūris tikrai pasikeis!

Autoriai

Knygos dailininkas Piotras Socha baigė Varšuvos dailės akademiją, kūrė iliustracijas daugeliui laikraščių ir žurnalų. Dirbo vyriausiuoju žurnalo „Machina“ iliustratoriumi. Kartu su animacijos studija „Platige Image“ laimėjo „Golden Eagle“ apdovanojimą (1999 m.), buvo apdovanotas meninio redaktoriaus prizu (1999 m.). Jo sukurtos iliustracijos knygai „Bitės“ atnešė tarptautinį pripažinimą.

Autorius Wojciechas Grajkowskis – biologijos mokslų daktaras. Mokslinę karjerą iškeitė į darbą su vaikais, sukūrė du itin didelio populiarumo sulaukusius „vadovėlius“ vaikams apie gamtą: „Bites“ ir „Medžius“.

Interviu su knygos „Medžiai“ dailininku Piotr Socha: https://bit.ly/2IaAhmd

„Man labiausiai patiko išsamus puslapis su medžių lapais – visada norėjau išmokti juos atskirti, o dabar turėsiu iš ko mokytis. Aišku, kažin, ar kada prireiks atskirti panaminės strekulijos ar indinės dilenijos lapus, bet, greta šių, buvo ir visi mums įprasti, Lietuvoje aptinkami medžių lapai. Šiuo metu be penkių minučių penkiamečiui labiausiai įsiminę puslapiai – apie medines transporto priemones, medinius muzikos instrumentus ir namelius medžiuose. Prie pastarųjų sugrįžome jau daugybę kartų ir svajojame, kaip norėtume tokį pasistatyti patys, sode. Jau aptarėme, kiek bus aukštų, kaip įrengsime vidų… Senelis nerimauja, o aš tiesiog leidžiu pasireikšt fantazijai.“

Visa apžvalga: https://www.seimosgidas.lt/medziai-arba-kaip-mes-statysime-nameli-medyje/?fbclid=IwAR2YHGsLzzd3_XBEq6o8jJLOC6krPbhUdMNRBKfINdKxxHxOqrV64zNHfIM

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Medžiai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos