RINKINYS: Ūkės Pūkės knygų serija | Terra Publica

RINKINYS: Ūkės Pūkės knygų serija

Zane Zusta

16,98 

Nominuota Latvijos geriausios vaikų knygos apdovanojimui

Autorė Zanė Zusta dirba samdoma žurnaliste, rašo vaikams ir suaugusiesiems. Latvijoje jos knygos jau tapo bestseleriais. Istorijose apie Ūkę Pūkę žaismingai atskleidžiama gyvenimo išmintis.

Knygoje „Ūkė Pūkė grįžta namo“ grįžęs po atostogų užsienyje Kristupas suprato, kad neteko savo geriausios draugės, žaislinės pelėdžiukės Ūkės Pūkės. Kol berniukas vadovavo gelbėjimo misijai, Ūkė Pūkė irgi nesnaudė. Mažylė ieškojo kelio namo, tačiau kaip jį surasti, jei esi toks mažas ir nieko nežinai? Perskaitę knygelę vaikai ne tik išgirs apie Ūkės Pūkės nuotykius, bet ir sužinos, kaip elgtis pasiklydus. O išmokę svarbią pamoką galės pažaisti lėlių teatrą.

Knygoje rasite lėlių teatro sceną, keičiamą scenovaizdį ir pagrindinius istorijos veikėjus-lėles.

„Ūkė Pūkė randa išeitį“ – tai antroji knyga apie smalsią ir išmintingą pelėdžiukę Ūkę Pūkę. Ar girdėjai sakant „nėra padėties be išeities“? Ūkė Pūkė dabar šį posakį puikiai supranta. Išeitis yra visada. Jei negali pakeisti aplinkybių, tereikia pakeisti požiūrį.

Knyga „Ūkė Pūkė randa išeitį“ nominuota Latvijos geriausios knygos vaikams apdovanojimui. Knygoje rasite ne tik smagią istoriją, bet ir edukacinę pamoką bei šešėlių teatro lėlę.

+ -

Autorius

Autorė, latvių rašytoja Zanė Zusta (g. 1982), gimė ir augo Liepojoje, mieste prie Baltijos jūros. Dirbo ir atstove spaudai, ir redaktore, ir savanore paramos fonde „SOS vaikų kaimas“, ir vaikų žurnalo vyriausiąja redaktore. Dabar yra laisvai samdoma žurnalistė, rašo knygas vaikams ir suaugusiesiems.

Iliustratorius

Iliustratorė Evija Timma-Novika baigė meno studijas. Kuria interjero dizainą privačioms ir viešosioms erdvėms, siuva žaislus, iliustruoja knygas. Studentų darbų parodoje šios iliustratorės darbai pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prisistatydama asmeniniame tinklaraštyje apie save teparašė vieną sakinį: „Dievinu smulkmenas.“ Nenuostabu, kad ši tendencija atsispindi ir jos iliustracijose.

Vertėjas

Vertėjas Audrius Musteikis (g. 1972) – ne tik verčia, bet ir kuria eiles, rašo straipsnius. Yra Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narys. Studijavo lietuvių filologiją ir visuotinę literatūrą Vilniaus universitete. Stažavosi Italijoje (Università italiana per stranieri) ir Latvijoje (Latvijos universiteto Tarptautinėje vasaros mokykloje). Dirbo kultūros savaitraščio „Dienovidis“, dienraščio „Lietuvos žinios“ redakcijose, vertimų biuruose. Verčia prozą, poeziją, vaikų literatūrą iš latvių, italų ir portugalų kalbų.

Apžvalga

„Tai ne tik knyga. Tai edukacinė priemonė, kuri, manau, labai naudinga ne tik namų bibliotekoje, tačiau ir darželiuose. Kaip su vaikais kalbėtis apie saugumą viešose vietose? Kaip paaiškinti, ką reiškia pasimesti nuo tėvų ar kitų artimųjų? Kaip tinkamai pateikti instruktažą, ką tokiu atveju mažylis turi daryti, kad neišsigąstų ir nepanikuotų? Knygos herojė pelėdžiukė-žaislas Ūkė Pūkė, kurią Kristupo iš Latvijos šeima paliko atostogų metu Italijoje, drąsiai ir ryžtingai ieško kelio pas savo šeimininką. Ji patiria daug nuotykių, sutinka naujų draugų, išmoksta naujų dalykų, kartais labai išsigąsta, tačiau ją į priekį veją viltis bei tikėjimas, kad ji grįš namo. Šioje knygelėje parodoma, kad kiekvienoje situacijoje reikia ieškoti teigiamos pusės ir tikėti, tikėti, tikėti bei niekada nepasiduoti.“(tinklaraščio lieknosbitės autorius)

Interviu su knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo“ autore Zane Zusta: https://bit.ly/2K6b670

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “RINKINYS: Ūkės Pūkės knygų serija”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos