Eismas | Terra Publica

Eismas

Daiva Piličiauskienė

11,99 

Liko 8

+ -

Autorius: Daiva Piličiauskienė

Iliustratorius: Karolina Vendelskytė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-8090-46-8

Svoris: 674 g

Išmatavimai: 210 × 297 mm

Tipas: Vaikų literatūra, Žaidimai

Kalba: Lietuvių


Knyga „Eismas“ tai interaktyvi knyga apie saugų eismą, skirta vaikams, besimokantiems 2–5 klasėse. Eismo istorija, įvairios transporto priemonės, kelio ženklai, kelių, tiltų įvairovė ir saugaus eismo dalyvio pradžiamokslis – nuo šiol visa tai vienoje „Eismas“ knygoje. Mokytis kelių eismo taisyklių įdomiau, kai galima pačiam keisti šviesoforo signalus, skubėti į pagalbą sužeistajam savo sukonstruotu gaisriniu automobiliu ar pasisvečiuoti kelio ženklų namuose. O su bendraamžiais Digne, Dominyku bei šuneliu Rokiu – dar ir gerokai smagiau! Verskite knygos „Eismas“ puslapius, raskite daugybę iškylančių, judančių, atverčiamų detalių, po kuriomis slepiasi įdomūs faktai ir linksmasis Taškius Pataškius. Skaitykite, domėkitės, atlikite smagias užduotis ir tapkite pareigingais eismo dalyviais! Knygoje „Eismas“ rasite: • 10 temų apie eismą • daugiau nei 30 priedų ir įklijų • 2 stalo žaidimus • spalvingų lipdukų lapą • 3D šviesoforo modelį • gaisrinio automobilio modelį Knyga „Eismas skirta vaikams nuo 7 metų!

Bernardinai.lt atsiliepimas apie knygą Eismas:

Tai itin įdomus, vykęs, interaktyvus lietuvių sukurtas leidinys, skirtas įvairaus amžiaus vaikams – tiek bepradedantiems domėtis eismu, kasdien užduodantiems daug klausimų „kodėl“ gatvėse judame vienaip ar kitaip, tiek pradinukams, kuriems jau privalu žinoti daugybę taisyklių, kaip saugiai pasiekti mokyklą, pereiti gatvę, grįžti namo ir pan. Taisykles labai gražiai išleistoje knygoje stengtąsi perteikti paprastai, aiškiai ir, svarbiausia, žaismingai. Kad vaikams būtų lengviau susitapatinti, kelionėje į saugaus eismo pasaulį, juos lydės Dignė, Dominykas ir šuo Rokis.

Informacija knygoje suskirstyta į tam tikrus blokus ir sužymėta sutartiniais ženklais, tad nesunku bus atskirti, kur yra užduotėlė, kur svarbi informacija ar įdomus faktas. Mokymąsi įdomų ir interaktyvų daro daugybė iškylančių, judančių ir besikeičiančių paveikslėlių, pridėtų žaidimų, kortelių, atsiverčiančių langų ir pan.

Na, o drąsiausieji ir sumaniausieji kelionės pabaigoje galės atlikti testą ir įvertinti savo žinias. Kūrybingiems vaikams čia taip pat bus ką veikti – galėsite susikonstruoti savo gaisrinį automobilį ar šviesoforą. Manau, kad tai labai prasmingas leidinys, siekiant vaikus supažindinti su skirtingais eismo dalyviais, svarbiausiomis taisyklėmis, sąvokomis, kelio ženklais ir kt.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Eismas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos