Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių | Terra Publica

Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių

Aistė Mišinytė

11,99 

Liko 1

Sudarytojas: Aistė Mišinytė

Iliustratorius: Ula Rugevičiūtė Rugytė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Svoris: 1117 g

Išmatavimai: 206 × 268 mm

Kalba: Lietuvių


Tikriausiai tu žinai, kodėl lyja ir kas per vieni tie vikingai. Greičiausiai moki naudotis išmaniaisiais įrenginiais ir galbūt – 3D spausdintuvu. Bet ar gali pasakyti, * kodėl planetos nesusiduria? * kiek debesų reikėtų išgręžti, kad pripildytum vonią? * ar zombis yra gyvas? * kodėl ne visi gali judinti ausis? * kur galima atsispausdinti vakarienę? * kaip pakeisti įstatymus? Knyga Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių“ turi net 400 smagių klausimų, kuriais galėsi nustebinti draugus, ir 400 išmintingų atsakymų, kurie bus naudingi per pamokas… na, ir šiaip gyvenime. Tie, kas žino, keičia pasaulį! Tu irgi tai gali!

Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių

11,99 

     
Viso kaina: 27,98 

Sudarytojas

Ir gamtos, ir humanitarinių mokslų ragavusi knygos sudarytoja Aistė Mišinytė labiausiai mėgsta skaityti vaikams knygas ir atsakinėti net į pačius keisčiausius jų klausimus. Kartais būna nelengva, bet padirbėjus mokykloje, universitete bei muziejuje pavyksta susišnekėti beveik su visais smalsučiais. Apie tokius nuotykius, vaikų literatūrą bei ugdymą Aistė rašo tinklaraštį „Meškiukas bibliotekoje“.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Kas? Kaip? Kodėl? 400 pasaulio paslapčių”

Produkto kodas: 9786094731310 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos