Nepamesk galvos | Terra Publica

Nepamesk galvos

10,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Leidykla: Debesų Ganyklos

Svoris: 897 g

Išmatavimai: 194 × 257 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių


„Nepamesk galvos! Praktinis vadovas vaikams, kaip elgtis įvairiose situacijose“ – knyga, padėsianti vaikams pažinti save ir spręsti kasdieniame gyvenime kylančias problemas. Leidinyje pristatomos šių dienų vaikams aktualios temos: saugumas gatvėje ir namuose, priklausomybė nuo kompiuterio, internete tykantys pavojai, mokykliniai sunkumai, baimė ir kiti užklumpantys jausmai, smurtas, prievarta, nesutarimai su tėvais, vyresniu broliu ar seserimi. Informacija pateikta vaikams patraukliu stiliumi, iliustruota žaismingomis iliustracijomis, papildyta interaktyviomis užduotimis. Vaikas galės ne tik išsiaiškinti savo problemas, bet ir rasti priimtiną sprendimo būdą.

Knyga parengta bendradarbiaujant su „Vaikų linija“

logo

Knyga skirta vaikams nuo 8 iki 12 metų!

„NEPAMESK GALVOS!“ – GIDAS VAIKAMS PO SUDĖTINGAS SITUACIJAS

Daugiau skaitykite bernardinai.lt

Žurnalas apie vaikų knygas „Rubinaitis“ (2015 Nr. 1 (73)) įvertino:

(…) Išskirtinė „Debesų ganyklų“ pažintinė knyga – Nepamesk galvos! Tai praktinis vadovas, kaip elgtis įvairiose situacijose. Tai ne vien patarimai, ką daryti, pavyzdžiui, kilus gaisrui, jei esi namie vienas, bet ir psichologijos pradžiamokslis. Kreipiantis į skaitytoją antruoju asmeniu, sukuriamas šiltas ryšys ir paaiškinama daug keblių dalykų, pavyzdžiui, kaip reaguoti į patyčias, tėvų skyrybas, kalbama apie suaugusiųjų alkoholizmą, smurtavimą prieš silpnesnius, seksualinę prievartą. Aiškiai pasakoma, kada vaikas pajėgus susitvarkyti pats (tarkim, įveikti tamsos baimę), o kada turi skubiai ieškoti patikimų suaugusiųjų. Knyga parengta bendradarbiaujant su Vaikų linijos psichologais ir kitais kompetetingais specialistais. O svarbiausia – kupina optimizmo: nors kai kurių situacijų  vaikas nepajėgus pakeisti, bet šalia visada yra žmonių, kuriais jis gali pasikliauti (…).

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Nepamesk galvos”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos