Pasaiba ir dingęs liūtas

6,99 

„Pasaiba ir dingęs liūtas“ – tai trečioji nominuotos rašytojos Danguolės Kandrotienės knygų serijos apie veikėją Pasaibą dalis. Šį kartą nuotykius mėgstantis smaližius savo poelgiais nustebino visus. O klausimų, kaip jam pavyko nudžiauti liūtą ir nepakliūti policijai į nagus, kilo net pačiai knygos autorei!

Tuo, kad Pasaibos galvoje kirba tūkstančiai beprotiškų minčių, o jis pats nuolat pakliūva į komiškas situacijas, nebesistebi niekas. Ir tikriausiai nė vienas šio nuotykius mėgstančio smaližiaus gerbėjas nesitiki, kad vieną dieną Pasaiba ims ir pasikeis! Bet kad jis sugebės nudžiauti liūtą, surengti tarakonų lenktynes ir išvengti policijos, nesitikėjo nei Sofija, nei pati knygos autorė. O jam ėmė ir pavyko! Kaip? Sužinosite tik perskaitę visą knygą.

Serijos 1 knyga čia.

Serijos 2 knyga čia.

+ -

Ar pasiilgote Pasaibos? Linksmo, išdykusio ir nuotykius mėgstančio smaližiaus, kuris nuolat krečia įvairias išdaigas? Rašytoja Danguolė Kandrotienė jo taip pat labai pasiilgo, todėl parašė trečią knygų serijos apie Pasaibą dalį „Pasaiba ir dingęs liūtas“. Pirmieji du kūriniai „Pasaiba“ ir „Pasaiba ir maumų medis“ (jas išleido leidykla „Debesų ganyklos“) surado didelį būrį skaitytojų, kurie su nekantrumu laukė tolesnių šio išdykusio veikėjo nuotykių.

Daugiau skaitykite: bernardinai.lt

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos