Pasaiba ir maumų medis | Terra Publica

Pasaiba ir maumų medis

Danguolė Kandrotienė

6,99 

+ -

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Jurgita Rancevienė

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-025-2

Svoris: 643 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 8+


„Pasaiba ir maumų medis“ – tai skaitytojų jau pamėgtos knygos „Pasaiba“ tęsinys. Šioje knygų serijos dalyje Sofijos ir jos gauruoto draugo žaliomis akimis nuotykiai tęsiasi. Tik šį kartą – pas močiutę Uogienę kaime. Verskite puslapį po puslapio ir įsitikinsite, kad ten, kur Pasaiba, visada laukia nuotykiai, išdaigos ir juokingiausios situacijos. Knyga „Pasaiba ir maumų medis“ skirta vaikams nuo 7 metų. Serijos 1 knyga čia. Serijos 3 knyga čia. Serijos 4 knyga čia. Serijos 5 knyga čia.

Pasaiba ir maumų medis

6,99 

        
Viso kaina: 21,97 

Kaip ir kiekvieną vasarą Sofija keliauja į kaimą. Tik mergaitė dar nežino, kad šį kartą atostogos bus visiškai kitokios… Kodėl? Nes šiemet pas močiutę Uogienę kaime atostogauja Pasaiba! Leiskitės į pasaibiškus nuotykius kartu su Sofi ir jos bičiuliu – saugokite vyšnias nuo varnėnų, keliaukite ieškoti nepaprastų augalų, dundėkite tikrų tikriausiu motociklu ir smaližiaukite tiek, kiek tik leidžia širdis!

„Pasaiba ir maumų medis“antroji knygų serijos apie mielą padarą žaliomis akimis dalis. Pasaibiškų nuotykių tęsinį skaitytojams pasakoja nominuota vaikų rašytoja Danguolė Kandrotienė.

Autorius

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui

Iliustratorius

Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Jau du dešimtmečius dirba prie įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių kaip iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Pasaiba ir maumų medis”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos